Wpis z mikrobloga

#ksiazki #moleksiazkowe #legimi Czy ktos z Was korzysta moze z abonamentu legimi ? Czy to tez dziala jak netflix rodziny / spotify rodziny ? Z Tego co przeczytalem mozna miec do 4 instancji oprogramowania, wiec moglbym komus dorzucic 10 zl, ja czytam tak malo ze nie oplaca mi sie samemu kupowac abonamentu.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oink_oink: ja pamietam ze zapisalem sie do legimi ale chyba po tygodniu napisalem ze rezygunje i prosze o zwrot kosztow, nie pamietam dokladnie jak problem mialem ale cos strasznie mi nie pasowalo.

pewnie nie wszystkie ksiazki sie objete abonamentem
  • Odpowiedz
@drGreen: juz wlasnie sie domyslilem. U nich k---a ikonka ze jest audiobook , to taka sama ikonka ze jest 'synchrobook', k---a co za bzdurna nazwa na to ze tekst czytany jest przez syntezator mowy... ja p------e. Teraz ciekawi mnie co to k---a jest tam za 15,99 , co oni to sprzedaja tez za 15,99 mp3 od ivony ? czy to jesdnak maja tam normalna wersje ale nie daja jej w
  • Odpowiedz
@ataeB: wszystko dziala, nie polecam kupowac tak jak ja ze od razu kupiles abo, a potem sie okazuje ze tego nie ma , tego nie ma etc.. tylko poswiec czas na zrozumienie jak dzialaja filtry zeby zobaczyc co jest. Bo ja normalnei naiwnie myslalem ze po co mnie komus kantowac ze jest tyle a tyle ksiazek audio, a to sie okazuje ze musisz dokupic.. np. a tak , no to
  • Odpowiedz