Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: to na koniec roku bys mial zeznanie podatkowe, w ktorym by wykazano kwote wplaconych zaliczek 0 i mialbys do doplaty caly podatek z calego roku. do pracodawcy mogliby sie #!$%@? jako do platnika. tak jak np. do notariusza przy pcc przy czynnosciach notarialnych.
  • Odpowiedz
Po prostu od razu robią przelew do US aby pod koniec roku płaczu nie było, że musisz 50tys oddać do US.


@ethics: roku? wystarczyło by że co miesiąc każdy na umowie o prace miał by sam przelać ZUS, zdrowotną i PIT żeby konfa miała 60% poparcia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@LajfIsBjutiful: niech przejdzie wreszcie ta ustawa żeby na tematy ekonomiczne mogły wypowiadać się tylko te osoby, które mają jakiekolwiek pojęcie na ten temat, bo później na głównej lądują takie wysrywy jak ten
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful nie rozumiesz wolnego rynku

1. Coś źle działa? Trzeba to uwolnić od kontroli państwa!
2. Nadal źle działa? Widocznie są jeszcze jakieś przepisy!
3. Nie ma już żadnych przepisów, a komuś stała się krzywda? Otóż chcącemu nie dzieje się krzywda!
4. Ludzie umierają na ulicy? Widocznie jest to korzystne!
5. Już za 96867 lat wolny rynek doprowadzi do stanu idealnej konkurencji, równowagi, szczęśliwości...
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: ale ty robisz #!$%@? z logiki.

Zarobie 100zł. Zapłacę 22% podatku zostanie mi 78zł.
Zarobię 100zł. Zapłacę 0% podatku zostanie mi 100zł.

Pomijając przykład rynku który przywołałeś... Ebooki xD No ja dzisiaj widziałem ebooki nie po 30zł a po 6zł. Jakoś da się.
  • Odpowiedz