Wpis z mikrobloga

@entro01: Nie rób tego. W przypadku kontroli skarbowej będziesz miał problem. Adres zamieszkania nie jest idealny, ale ujdzie. Natomiast fikcyjny adres w przypadku kontroli skarbowej oznacza duże problemy.
  • Odpowiedz
@ddzwon no właśnie miałem oto pytać... bo ponoć nowe firmy z miejsca przechodzą kontrole. Także czy takie wirtualne biura są "legalne"? I można o tym mówić wprost urzędnikom?
  • Odpowiedz
@entro01: W Wirtualnych biurach nie ma nic nielegalnego. Sam chętnie poczytam, co @ddzwon: ma na myśli. Korzystam z usług WB od 7 lat i żadnych problemów.

Kontrola po otwarciu działalności jest zawsze, obojętnie jaki adres.
  • Odpowiedz
@entro01: bez problemu zarejestrujesz legalnie firme w Wirtualnym Biurze - sam mam i od lat korzystam z takiej opcji. Kontrole skarbowe to i tak chyba pójdą do miejsca przechowywania dokumentów - czyli do biura księgowego, ale mogę się mylić :) nie martw sie, WB sa dobrym rozwiazaniem, chyba ze zalezy Ci na czestych kredytach to moze byc problem jesli na tym adresie jest zarejestrowane bardzo duzo firm :)
  • Odpowiedz
@entro01: @KromkaMistrz: @ddzwon:
Nic się nie bój.
W ceidg wpisuj adres biura jako adres działalności. Widzę, że teraz jest opcja wybrania braku stałego miejsca.
Jak ja rejestrowałem tego nie było. Ja bym tam i tak biuro wpisał, bo się mogą #!$%@?ć. To będzie widoczne w CEIDG.

W US i ZUS wpisuj po prawdziwości adresz zamieszkania, bo od miejsca zamieszkania podatki będziesz płacił.
Tego adresu i tak nikt nie będzie
  • Odpowiedz
@budyn

W ceidg wpisuj adres biura jako adres działalności. Widzę, że teraz jest opcja wybrania braku stałego miejsca.

Jak ja rejestrowałem tego nie było. Ja bym tam i tak biuro wpisał, bo się mogą #!$%@?ć. To będzie widoczne w

CEIDG.


W sensie adres biura wirtualnego?
  • Odpowiedz