Wpis z mikrobloga

one tego nie sprawdzają co kto pisze na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo każda laska ma w oczach radar i może przeglądać wszystkie treści publikowane przez danego gościa, a każdy gość zachowuje się w realu tak na wykopie, co nie? xD


@Lucider5:
@TestoDepot: Chyba, że przegryw w prawdziwym życiu również jest #!$%@?. Wtedy nie trzeba nawet wykopu. A przegrywy bardzo lubią w prawdziwym życiu okazywać,
to ja nie wiem co by musiał robić na żywo


@TestoDepot: Może lepiej nie podam detali? Dzięki temu normalne dziewczyny łatwiej unikną osoby z zaburzeniami.
Ale osobiście mogłabym wymienić z imienia i nazwiska niektórych z tego tagu.

Tu głupi żarcik, tam coś palnie, kiedy indziej czynami wyraźnie okaże przegrywowe podejście.
@Greenvidia: no dobra, ja też nie jestem dla różowych atrakcyjny, ale w życiu by mi nie przyszło do głowy żeby w rozmowie z laska, a zwłaszcza nowo poznana wyjeżdżać z takim czymś ( _).
To trzeba być pijanym albo niespełna rozumu.
Nie mówię, że to kłamstwo i gdzieś się tak kiedyś nie wydarzyło, ale po prostu brzmi to idiotyczne i zastanawia mnie rozumowanie takich osób, że się odsłaniają
@TestoDepot: Zdarza sie czesciej niz myslisz - nawet nie twierdze ze to celowe dzialanie, ale po prostu wrazliwosc i podswiadomosc. Zaczyna takimu typowi isc dobrze z dziewczyna wiec czuje sie komfortowo i bezpiecznie i odslania cale swoje wnetrze naraz. Tego sie nie powinno robic, ale takc zesto jest. Pewne nieatrakcyjne, odruchowe manieryzmy tez wchodza w gre (np zjezdzanie wzrokiem na biust, przysuwanie sie za blisko przy rozmowie, itp). Do tego dochodzi