Wpis z mikrobloga

A ja ogladam uniwersum już któryś raz; maczałem swoją lewą rękę w rozpropagowaniu uniwersum, a nawet tworzyłem znaleziska z tego tagu #kononowicz do wykopywania na główną treści o Szkolnej. Wysyłałem kiedyś nawet głupie paczki i troll list do Konona. Ja też nie raz donejtowałem Meksyka. I co mi zrobicie? Czekam na hejty od zielonek, które rozkazują weteranom Szkolnej mają robić i kogo donejtować, a kogo hejtować bezsensownie. Bo tak.

#mexicano
#kononowicz
#patostreamy
#szkolna17
#wygryw
#chwalesie
b.....u - A ja ogladam uniwersum już któryś raz; maczałem swoją lewą rękę w rozpropag...

źródło: comment_a8KilE1psFYRak7bVxjYpBCTn7nsa9rU.gif

Pobierz
  • 22
@bubukuku: czlowieku, ja suchemu swego czasu wysylalem oplacone pizze i kababy (moze kojarza mnie starsi uzytnicy tagu - Tomek z Jeleniej Góry). Nawet dzwonilem do niego w erze przedlateksowej - wtedy to byl ktos calkiem inny.

Szczytem i poczatkiem upadku były lajty natinawesolo, z wtraceniami chrystusa szkolnej @fiodorczuk

Kiedys to byli czasy i rozrywka, teraz to biznes jakichs zakompleksionych ameb
@bubukuku: Dla mnie jesteś frajerem, że takie rzeczy robiłeś. Kiedyś frajerzy nie mieli łatwego życia, dostawali #!$%@?, nikt nie chciał się z nimi zadawać itp. Teraz frajerzy chwalą się swoim frajerstwem. Za 10 lat ludzie będą chwalić się, że wsadzili sobie 20 cm dildo w dupę.
@bubukuku: #!$%@? nie weteran, donejtowanie kogokolwiek ze Szkolnej to żaden powód do dumy. A co do tego kto na co wydaje kase, albo co się komu podoba to mam gdzieś. Ja oczywiście meksyka nie trawię zupełnię i nie mogę go oglądać jak jest trzeźwy