Wpis z mikrobloga

@pawelczixd: @EpicElion: A takie serio pytanie: nie brzydzicie się jeść z tego papieru? Przecież ktoś musiał go dotknąć rękami, ktoś nie musiał umyć rąk po toalecie i nałożył Wam ten papier na tackę. Nie mówiąc już że sam ten papier od drukarni przebył sporą drogą, nie wiadomo w jakich warunkach zanim położono go na tackę. Mnie by brzydziło jedzenie z tak publicznej powierzchni jaką jest ten papier w
  • Odpowiedz
@CloudCloud nie myślę o tym ciągle,zdarzają się momenty jak wizyta w toalecie i gimnastyka otwierania nogami łokciami by tylko unikać kontaktu,jak i również jazda złotówka/uberem i dotykanie nie myśląc,a następnie przecieranie oczu czy przecieranie warg kontakt jest można przenieść drobnoustroje,28 lat jeszcze nie umarłem nie mam żółtaczki czy HIV czy innych zakaźnych,ewentualnie czasem grupa czy inne przeziębienie.

A na marginesie mam znajomego co myje dłonie żelem,po każdym podaniu dłoni i nie
  • Odpowiedz
@qwertty321: ja robie tak
Jak burgera mam w pudełku to biorę go w łapy a tam wsypuje frytki, w druga połówkę wlewam keczup

Jak mam taniego burgera w samum zawiniątku to wylewam keczup na te zawiniątko, ta papierowa reklama na tacce to niezbyt higieniczne miejsce

Natomiast kiedyś #!$%@? mnie gość co każda frytkę polewał oddzielnie :O
  • Odpowiedz