Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Krotka historia mojej próby wyjscia z #przegryw
Poznałem zajebista dziewczynę. Sama zaczęła do mnie pisać. Pisaliśmy dzien w dzień przez prawie 4 miesiące. Spotykalismy sie raz dwa razy w tygodniu. Powiedziała mi że nie chce chlopaka bo jeszcze nie ogarnęła sie po poprzednim i potrzebuje troche czasu. Mowisz że to zaden problem. Dajesz jej troche czasu. Dokladnie dwa tygodnie. Znajduje sobie innego chłopaka. Koniec ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Krotka historia mojej próby wyjscia...

źródło: comment_DefiYsAU4e7ti7F2eF6EBa5c08T45F26.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Pisaliśmy dzien w dzień przez prawie 4 miesiące. Spotykalismy sie raz dwa razy w tygodniu


@AnonimoweMirkoWyznania: zasada sprzedaży, art of a deal: ABC - always be closing. Jak zaczynasz mieć zażyłe stosunki z dziewczyną, macie się ku sobie to masz MAX parę tygodni by doszło do pierwszego intymnego kontaktu cielesnego. To może być nawet złapanie za ręke, dłuższe przytulenie a przede wszystkim musisz ją pocałować. Inaczej to się #!$%@?, kończysz we
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: proszę zapisać to, co zatostował @JimNH777 bo to podstawy. Jeśli relacja idzie w dobrym kierunku, to najgorsze co może zrobić facet, to brak fizycznego kontaktu. W ogóle, unikanie go, udawanie, że kobieta parzy jest strzałem w kolano. Dotyk się eskaluje, przyzwyczaja kobietę to tego. Najpierw pod jakimś pretekstem, nie wiem - powróżenia z ręki, pokazania czegoś, pantomimy, czy sprawdzenia jakie fajne ma kolczyki. A potem kroczek po kroczku. Właściwie, jeśli
  • Odpowiedz
@NukeOps: mnóstwo chłopaków i ja ich nie winię bo każdy miał naście lat, ale teraz to już szczególnie jak kontakty się utrzymuje głównie online nie rozumie rzeczy, która jak się spojrzy z boku jest banalnie prosta.

Jeżeli dziewczyna pisze z chłopakiem, a ten nie proponuje spotkania to co ma sobie pomyśleć?
Jeżeli spotyka się z nim raz, dwa, trzy razy a on rozmawia z nią co jest na uczelni, mówi cześć
  • Odpowiedz
@JimNH777: shit testy to naturalny odruch, część kobiecej psychologii. To metoda na testowanie ramy oraz sprawdzanie tego, czy partner jest tym, za kogo się podaje.

Tak. Jak sobie przypomnę ile razy radziłem się koleżanek w sprawach damsko-męskich, ile porażek czy zmarnowanych szans. Zabawne, że któregoś razu stwierdziłem "raz maty rodyła" i chciałem jedną pocałować. Reakcja wiadoma, ale zamiast udawać ofiarę, uśmiechnąłem się i powiedziałem "no spoko" by odejść bez pożegnania xD
  • Odpowiedz