Wpis z mikrobloga

W tym poście wrzucamy najbardziej przehajpowane aktorki, którymi stulejarze podniecają się tylko ze względu na rolę jaką zagrały, a wcale nie są ładne. Osobiście brałem pod uwagę jeszcze Cate Blanchett, ale ten mapet wygrał przez gloryfikację na mirko.
#glupiewykopowezabawy #ladnapani #niepopularnaopinia
WujekLogan - W tym poście wrzucamy najbardziej przehajpowane aktorki, którymi stuleja...

źródło: comment_8lSlii8BjpwmagIbTqlMvYySyeq4fypG.jpg

Pobierz
  • 146
@uabit: Z tych reżyserów i producentów co są słynni z casting couchów najlepszy gust miał chyba Joss Whedon.
Chociaż Dan "hold her tighter she's a fighter" Schneider też swoje poruchał z tego co kojarzę, ale on to raczej młodsze a nie jakieś stare wiedźmy po 18 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WujekLogan: emma stone tylko nie moge cos zdjecia dodac, ale musialem to napisac. Wydaje mi sie jakbym lata czekał na to pytanie xD i jakos mi lzej. Jak tylko sie z ta typiara film zaczyna to jakos #!$%@?
@WujekLogan: Specjalnie nie komentowałem od razu, czekając i jednocześnie przygotowując popcorn na to show które się tutaj odbędzie.

No mirko i tym razem nie zawiodło :D

To co niegdyś @FoxX21 #!$%@?ł na swoim koncie to podręcznikowy przykład zatracenia rzeczywistości i idealny przypadek do badań klinicznych.

A tuż za nim celebrytko spermiarze dotykający się nawzajem siusiakami w jego wpisach :D

To taki typo który wysoce prawdopodobnie ma kartonowe standy z Emilią Clark,
To taki typo który wysoce prawdopodobnie ma kartonowe standy z Emilią Clark, pościel z Emilią Clark na którą się spuszcza pocierając robaczkiem o lalkę Emili Clark.

@Namarin skąd wiedziałeś?
To co niegdyś @FoxX21 #!$%@?ł na swoim koncie to podręcznikowy przykład zatracenia rzeczywistości i idealny przypadek do badań klinicznych.


A tuż za nim celebrytko spermiarze dotykający się nawzajem siusiakami w jego wpisach :D

@Namarin dowody lub przykłady bo takie gadanie to jest nic nie warte
To taki typo który wysoce prawdopodobnie ma kartonowe standy z Emilią Clark, pościel z Emilią Clark


@WujekLogan: Co jest złego w pościeli z aktorką, masz ze sobą jakieś problemy że #!$%@? się w sprawy innych ludzi?