Wpis z mikrobloga

Do dziś nie mogę zapomnieć, jak typowa polska dziewczyna podarowala mi czarną tabletkę. Zerwała ze mną po 3 dniach "związku" mówiąc wprost, że nie chciałaby pokazywać się ze mną przy znajomych, bo utraciłaby cząstkę swojej reputacji. Powiedziała, że jej koleżanki mają przystojniejszych chłopaków, a ona nie chce być gorsza. Znaliśmy się od lat, kilkaset tysięcy wymienionych wiadomości, wspólne spotkania (oczywiście nie w gronie jej znajomych), charaktery połączone 1 do 1.
Nie jestem jakoś specjalnie powypadkowy - wzrost 197cm, atletyczna budowa ciała i dobra czaszka. Niestety posiadam przeciętną mordę 6.5/10, która zaważyła o wszystkim.

Dzisiejsze kobiety są całkowicie bezwartościowe, wszystkie.

#zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 24
  • Odpowiedz
@zesralemsienaamen: Czyim kontem jesteś? Bo wy zieloni bierzecie się tak z dupska nagle i po 4 minutach wrzucacie random owego posta znając cała tematykę tagu cześć ludzi i nawet się nie przywitacie. To jest zbyt oczywiste że to twoje następne konto.
  • Odpowiedz
@zesralemsienaamen: No to właśnie widzisz że dałem Ci plusa. Ale nie chodzi mi o takie przywitanie. Kiedy ktoś jest pierwszy raz na tagu to zazwyczaj się wita i pisze ze jest nowy i wymienia punkty które czynią go przegrywem. A ty od razu że kolejny dzień i wszyscy macie podobne zdjęcia xD
  • Odpowiedz