Wpis z mikrobloga

Ej #rozowepaski z trójmiasta mam propozycję. Potrzebuję potrenować randkowanie. Dlatego oferuję taki deal. Stawiam kolację w zamian za towarzystwo. W sumie to nigdy nie byłem na prawdziwej randce, do restauracji tez nie chodzę i nawet nie wiem gdzie moglibyśmy się spotkać. Na te w #!$%@? drogie mnie nie stać. Chce potrenować spotkania z nieznajomymi kobietami, niczego nie chce, żadnego #!$%@?ńcza ani nie będę na nic nalegać czy podrywać. Zwyczajnie chce przełamać strach przed tego typu spotkaniami. Zjemy kolacje pogadamy i każde w swoją stronę. Tak po prostu.
Pisze się któraś? Od razu mówię, że jak jesteś bazyl to nie. Mi zależy na kobietach obytych z randkowaniem, pewnych siebie i ich cennych radach. Darmową stołówką nie będę nie mając nic w zamian. Quid pro quo.
PS. dajta plusów dla zasięgu.

#trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 104
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: Doświadczenie zerowe i już wymagania rzuca.. a idź mężczyźno. Chcesz ćwiczyć to co Ci zalezy jaki ktoś jest. Co Ty myślisz że sume kobiety idealne są i w ogóle laski ? Każdy ma jakieś problemy i wady. Zapamietaj sobie, nie ma człowieka w którym coś nie będzie cię #!$%@?ć. Na tym polega związek, akceptowanie drugiej osoby mimo wad które ciebie #!$%@?ą i ci przeszkadzają i umiejętnośćią kochania drugiej strony
  • Odpowiedz
@salsecon: Jak chcesz się nauczyć jazdy samochodem to do kogo idziesz? Do kogoś kto tak samo umie jeździć jak Ty czy do kogoś z doświadczeniem?
Jaki związek? O czym Ty piszesz? Mi chodzi o doświadczenie kobiet które chodziły często na randki bo widziały dużo i widziały różne błędy w zachowaniu facetów. Postawić obiad czy kolacje zyskując wiedzę to niska cena która jestem w stanie zapłacić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mat888: Typ @tylkoocosspytam bierze byle kogo na wykopie bo pewnie swoją aparycją na tinderze łapie same "bazyliszki" jak to określił i tu liczy na coś lepszego jak twarzy nie pokaże.

Zabawne, że pisze o "niezobowiązującym" obiedzie ale jednak ma wymagania co do wyglądu kandydatki.
  • Odpowiedz
@m0rgi: No ja nie słyszałem żeby bazyle łaziły na randki i się rozbijały po knajpach. Miały duże doświadczenie z facetami. Może się mylę ale zwyczajnie takich nie znam. Te które znałem miały ten sam problem co ja, niską pewność siebie i "sraczkę" przed spotkaniem nowej osoby płci przeciwnej. Sto powodów żeby takie spotkanie odwołać.
Napisałem że jestem przeciętnej urody, dziewczynie która się odezwała na prv opisałem dokładnie, że nie jestem
  • Odpowiedz