Wpis z mikrobloga

Ej #rozowepaski z trójmiasta mam propozycję. Potrzebuję potrenować randkowanie. Dlatego oferuję taki deal. Stawiam kolację w zamian za towarzystwo. W sumie to nigdy nie byłem na prawdziwej randce, do restauracji tez nie chodzę i nawet nie wiem gdzie moglibyśmy się spotkać. Na te w #!$%@? drogie mnie nie stać. Chce potrenować spotkania z nieznajomymi kobietami, niczego nie chce, żadnego #!$%@?ńcza ani nie będę na nic nalegać czy podrywać. Zwyczajnie chce przełamać strach przed tego typu spotkaniami. Zjemy kolacje pogadamy i każde w swoją stronę. Tak po prostu.
Pisze się któraś? Od razu mówię, że jak jesteś bazyl to nie. Mi zależy na kobietach obytych z randkowaniem, pewnych siebie i ich cennych radach. Darmową stołówką nie będę nie mając nic w zamian. Quid pro quo.
PS. dajta plusów dla zasięgu.

#trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 104
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: widać że nie byłeś Mirku, wyjście do restauracji, w szczególności takie na Twój koszt to słaby pomysł na pierwszą randkę w tych czasach. Już wyjście na zwykłe piwo jest lepsze. W każdym razie kibicuję z przełamywaniem się do dziewczyn!
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam no i super, to jest podejście. Przegrywy niech się uczą. Myślę, że już po pierwszym spotkaniu sam zobaczysz, że nie ma się czego bać. Jak nie będziesz miał chętnych mirabelek to uderzaj na portale randkowe ale bez ciśnienia na podryw tylko treningowo i będzie git.
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: przyjdziesz, a tam jego rodzice, którym mówi na wstępie:
- To moja narzeczona, Alicja!
- Ale ja mam na imię Andżelika...
- Nie ważne, Amanda. No widzisz mamo, mówiłem że lubi się ze mną przekomarzać. Ślub jest w maju.
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: Ale mi nie chodzi że się wykosztujesz. Restauracja jest po prostu zła na pierwszą randkę w tych czasach. Zbyt sztywno, pokazujesze że nie znasz obecnej kultury randkowej tylko wiesz tyle co Ci stary nagadał.

A kwestia płacenia po równo za randkę, est ważna dla ustawienia stosunków między wami.
  • Odpowiedz