Wpis z mikrobloga

Ej #rozowepaski z trójmiasta mam propozycję. Potrzebuję potrenować randkowanie. Dlatego oferuję taki deal. Stawiam kolację w zamian za towarzystwo. W sumie to nigdy nie byłem na prawdziwej randce, do restauracji tez nie chodzę i nawet nie wiem gdzie moglibyśmy się spotkać. Na te w #!$%@? drogie mnie nie stać. Chce potrenować spotkania z nieznajomymi kobietami, niczego nie chce, żadnego #!$%@?ńcza ani nie będę na nic nalegać czy podrywać. Zwyczajnie chce przełamać strach przed tego typu spotkaniami. Zjemy kolacje pogadamy i każde w swoją stronę. Tak po prostu.
Pisze się któraś? Od razu mówię, że jak jesteś bazyl to nie. Mi zależy na kobietach obytych z randkowaniem, pewnych siebie i ich cennych radach. Darmową stołówką nie będę nie mając nic w zamian. Quid pro quo.
PS. dajta plusów dla zasięgu.

#trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 104
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@tylkoocosspytam: jakby to był Kraków, to jak w dym ( ) dwóch kolesi nauczyłam już społecznego obrycia i otworzyłam bardziej na kontakty międzypłciowe.

Bardzo fajna i konkretna akcja. Jak nie znajdziesz restaurant mirabelki, to po prostu umawiaj się na niezobowiązujące piwa tu, na Wykop, i zdobywaj skille tak spokojnie. Osobiście sama się tu spotkałam z 7 Wykopkami face to face - doświadczeń i pola do
  • Odpowiedz
@MirkobIog: Ale dlatego też nie powinno się mówić do laski że ją zapraszasz tylko 'chodźmy' w takie a takie miejsce. Jak dwie równe osoby. Wszelkie obskakiwanie lasek, zabawianie ich, sponsorowanie jest słabe i nie działa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@tylkoocosspytam: Fajna sprawa zeby sie przelamac, tylko uwazaj na sluchanie kobiecych rad bo wiekszosc bedzie albo bezuzyteczna albo co gorsza falszywa. Na przyklad powie Ci taka ze wzrost nie ma znaczenia a akurat wszyscy jej partnerzy byli 20cm od niej wyzsi. Albo jakies #!$%@? ze musisz byc pewny siebie i to wystarczy.
Jesli masz te 30+ lat i nigdy nie miales randki to jest duza szansa ze jestes spierdonem bez
  • Odpowiedz
@revente: oczywiście, masz rację. Dlatego zawsze pogarda dla osób, które na pierwsze spotkanie już przynoszą prezenty i zabierają do drogich restauracji w nadzieji że jednak im popuści szpary ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz