Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
O matulu! Mam za sobą wszystkie 5 sezonów #gotham - ale że tego zrobili telenowele ( ͡º ͜ʖ͡º) mam dość Batmanów, jokerów itp na dłuższy czas xD

A tak przy okazji, jest sens oglądać ta kilku odcinkowa animacje Gothamowską czy nie wnosi nic ciekawego już raczej?

#seriale #batman #upadlycontent
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Upadek: Propsy, ja skończyłem w połowie pierwszego sezonu bo czułem, że zaczyna śmierdzieć gównem a później jak widziałem trailery kolejnych sezonów to mało co nie jebnąłem ze śmiechu xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wioseneczka: jak ktoś jest fanem uniwersum DC to można, bo jest pokazane całkiem inne podejście do tego jak Bruce stał się Batmanem. Ale to taka trochę Moda na Sukces DC :/
  • Odpowiedz
@wioseneczka: Ten serial po 1 sezonie puszcza hamulce, przestaje być ogarniętym kryminałem a staje się jedną wielką zabawą, groteską. Naprawdę się to ciekawie i zabawnie ogląda, puściły im od 2 sezonu hamulce i zaczęli wprowadzać czary mary i potwory z kanałów :D Trochę jakbyś połączyła taki zwykły serial kryminalny z jakimiś kiczowatymi klasykami horroru typu Frankenstein.
  • Odpowiedz
warto oglądać?


@wioseneczka: drugi nie jest taki zły, od połowy się rozkręca, szczególnie Jerome dużo wnosi. Trzeci słaby bo się robi telenowela Ed & Oswald, Bruce & Alfred & Celina, Jim & ch*j więc co xD Ale 4 już lepszy.
  • Odpowiedz