Wpis z mikrobloga

@langigd: no właśnie teraz mi na Platynowej zrobili to mam w miare blisko i chcialem zamowic na probe ale trzeba butować, a dwa kilometry to nie takie hop siup na kacu
@bartoszp: jestem koneserem i specjalistą od tanich chinoli i wlasnie chcialem dzisiaj obadac bo nie probowalem

w metropolii bralem cos od nich i bylo fest slabe, ale mam wrazenie ze tam jest inne menu niz na przymorzu, bo tam bylem i bylo spoko
blisko mnie jest jeszcze asia tuahn anh czy jakos tak i jest moim zdaniem kiepskie

w ogole w gdansku jest lipa z tanim chinolem, adong polecam ale tam
@Dine: piszesz o rabanie w tym centrum gdzie towaroteka? Jak wrażenia? Bo widziałem, że ceny wyższe, a dania typowe i jakoś mnie tam zaciągneło.
Na Chełmie na Odrzańskiej raz jadłem i było ok, bez szału. Będę musiał się tam ponownie wybrać.
Zdecydowanie odradzam tą pseudo chińską knajpę na Chełmie w budynku biedronki (na przeciwko pasażu), beznadzieja smakowa i nie tanie. Kiedyś mieli inną nazwę, bieda została ta sama.
asia Hoanmy z
Tylko Adong i Hoanmy.
Tam na pewno nie ma dowozu, ale jest tanio, duzo i jak dla mnie nawet smacznie :)
Adong ma moim zdaniem jedne ze smaczniejszych Sajgonek w okolicy, reszta jak reszta ; )
Natomiast jak mam zjesc porcje to wole Hoanmy bo maja duze, chrupiace i smaczne - tak jak lubie. Ale Sajgonki za to moim zdaniem słabiutkie ; )