Wpis z mikrobloga

Hejo Mirasy, Mam pytanie, lecimy w marcu z różowym i dwójką znajomych do Tajlandii. Mamy w planie wycieczkę Khao Sok. Rozważamy dwie opcje.

1. Nocleg w okolicy jeziora, samodzielna wycieczka po okolicy oraz całodniowy pakiet zwiedzania (wycieczka zorganizowana)

2. Przyjazd rano - wycieczka zorganizowana, powrót do Hotelu w Pukhet na noc.

Moje pytania:

Znacie jakiś sposób na tańsze wycieczki, wypożyczenie łódki na własną rękę, lepiej rezerwować przez stronę, czy szukać na miejscu?
Czy można na własną rękę pozwiedzać okolice i czy jest coś fajnego do zobaczenia, jeśli już będziemy mieli całodniowe zwiedzanie?

Jakieś opinie, propozycje, jak wy zwiedzaliście i jak was wyszło cenowo? #podroze #pytanie #tajlandia #podrozujzwykopem #azja
  • 6
  • Odpowiedz
@atm-Pa: jak byliśmy w Khao Sok to mieliśmy tylko zarezerwowany domek na nocleg (Khaosok Riverside Cottages - swoją drogą polecam) a wszystkie wycieczki po jeziorze / do dżungli rezerwowaliśmy na bieżąco na recepcji ośrodka (wszędzie dowożą)
  • Odpowiedz
  • 1
@atm-Pa hejo Miras, sprawdź ofertę na klook.com
Fajna strona z dobrymi cenami - kupiłem tam dwie wycieczki. Lokalni będą próbowali Cię naciągnąć na hajs (takie moje doświadczenia)
  • Odpowiedz
  • 0
@atm-Pa z tego co wiem na teren parku nie wejdziesz bez przewodnika. Jeśli chodzi o wycieczki kupowane na miejscu to akurat raczej wszędzie są takie same ceny. Wydaje mi się, ze nie ogarniesz tego sam jeśli mowa o jeziorze i tripach po dżungli czy jaskiniach.
  • Odpowiedz