Wpis z mikrobloga

Wykop w pigułce.
Przyzwolenie na mordowanie ludzi, wieszając linki na drzewach, bo ktoś jeździ motorem po lesie, a Ty nie możesz w spokoju siedzieć na ogródku. ¯_(ツ)_/¯
Potem się dziwią ludzie, ze Polske traktuje się jako kraj 3 świata.
#shitwykopsays #chlewobsranygownem #enduro #motocykle #motoryzacja
Pobierz k.....w - Wykop w pigułce. 
Przyzwolenie na mordowanie ludzi, wieszając linki na drze...
źródło: comment_gokG1wB6JGaq4GSU7ZR9g6rx7qdntcJl.jpg
  • 101
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ytarka: po to aby pozbyć się elementu. Nie sądzę aby ktoś to robił z myślą o śmierci drugiej osoby, bardziej po to aby ktoś się wywrócił, zrobił sobie jakąś krzywdę i ewentualnie z obawy o własne życie zrezygnował z takich zabaw w danym rejonie. Śmierć jest po prostu efektem ubocznym zastosowanych środków, a nie celem samym w sobie.
@Necroman: @Knightlord: @Ytarka: Ja za to rozumiem ludzi, którzy biją cudze dzieci hałasujące na osiedlach.

po to aby pozbyć się elementu. Nie sądzę aby ktoś to robił z myślą o śmierci drugiej osoby, bardziej po to aby ktoś się wywrócił, zrobił sobie jakąś krzywdę i ewentualnie z obawy o własne życie zrezygnował z takich zabaw w danym rejonie

Nie pochwalam, ale rozumiem. Hałasują mi.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To dopiero potrzebujesz przypadku, gdy ktoś na takiej pułapce umrze żeby zrozumieć, jak bardzo patologicznym zachowaniem jest ich zastawianie? Lecz się


@Sigmanus: ale czemu masz do mnie pretensje? Od walczenia z takimi zjawiskami są odpowiednie służby, nie ja. Ja tylko poprosiłem o przykład w którym rowerzysta ginie na takiej pułapce. To że go nie potępiam to nie znaczy że również popieram. Co do elementu - tak, takich leśnych motocyklowych #!$%@? określam