Wpis z mikrobloga

@Ni3pokolorowany: takie słownictwo to znaczy że dupa dalej piecze ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie każdy ma czas i chęci na negocjacje, chce sprzedać po określonej cenie i mieć spokój. A co, jeśli to nie były próby negocjacji, a zwykły janusz? Bo ja na przykład tylko na takich natrafiałem, więc co w tym dziwnego, że OPek tak odpisał? I jeszcze jedno... nawet go nie obraził jak wykopki często
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anuncja: to był moment, kiedy Ty podajesz swoją cenę. Np 250 albo 260 jak nie chcesz sprzedawać taniej. Olx to taka gra. A nagocjowac zawsze warto.
Ostatnio mój kumpel z pracy kupił mieszkanie od dewelopera i tak się dał wkręcić, że jak sam przyznał "nawet nie negocjował". No kurde.. Ludzie kupują bułki czy nutellę w promocji na pepperze, a potem odpuszczają x tysiecy złotych kupując mieszkanie w kredycie na 30 lat.
@Ni3pokolorowany: Weź, na mirko śmieją się z elektrody, a tu to samo jest xD. Raz chciałem nóż do cs:go sprzedać na mirko, to się pruli, że cena za wysoka i okłamuje ludzi, bo podałem cenę z giełdy. Wyobraź sobie, że cena na rynku w ciągu dnia spadła i o to mieli pretensje xD. Podbił inny mireczek i kupił normalnie za cenę która podałem.
Ten tag to straszna januszerka, tylko januszami są