Wpis z mikrobloga

@Wolowinka: Mało kiedy kupuję, ale umiem się zorientować w cenie.Rozglądałem się za grą na ps4 była najtaniej po 100 zł, mówię i tak nie mam czasu teraz na grę poczekam, będzie urlop to sobie kupię. Jest urlop kupuje swój tytuł, szukam ta sama osoba sprzedaje już za 80 zł, najtaniej w okolicy reszta 90, 100 zł,110 zł, jeszcze o dziwo moja ulica, parę bloków dalej. Telefon dzwonię pytam się czy oferta
  • Odpowiedz
Ostatnio mój kumpel z pracy kupił mieszkanie od dewelopera i tak się dał wkręcić, że jak sam przyznał "nawet nie negocjował". No kurde.. Ludzie kupują bułki czy nutellę w promocji na pepperze, a potem odpuszczają x tysiecy złotych kupując mieszkanie


@efek: Widać, że nigdy nie kupowałeś mieszkania od dewelopera.
Jeśli masz ofertę na mieszkanie w dobrej lokalizacji to w większości sytuacji takie mieszkania schodzą na etapie dziury w ziemi więc przy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: w elektromarkecie zawsze kupuję za cenę z internetu. Co w tym dziwnego? Pracownik dzwoni do kierownika i zmienia cenę. Chociaż zazwyczaj i tak wolę kupić przez internet, bo mam 14 dni na zwrot jak mi się odwidzi bez proszenia się.

A co do mieszkań od dewelopera no to sorry. Mam się ładować w taki zakup na szybko, bo ludzi #!$%@?ło? To w takim podziękuję i póki co zostanę w moim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@efek: Ty widać dalej tłumaczysz swoją głupią wypowiedź z negocjacją mieszkania u dewelopera którą przyrownales do peppera a teraz jeszcze piszesz mi o cenach z internetu jako odpowiedź na moje pytanie o twoje negocjacje.
Jeśli sklep ma w internecie taniej to jasne że sprzeda ale już widzę jak w Euro kupujesz za ceny z Allegro.

Super że sobie tłumaczysz swój brak kasy na zakup mieszkania tym, że przy takim popycie "sobie
  • Odpowiedz
@Anuncja: Najzabawniejsze w tym kraju jest to, że żaden debil nie rozumie, że zniżki na poziomie 40% to ściema. Już szczególnie tyczy się to sklepów. Każdy kto miał jakakolwiek styczność ze sprzedażą wie, że to jakieś 3/4 marży operacyjnej. I to przy marżowych produktach. Innymi słowy po opłaceniu pracowników jesteś na zero lub minus. Żeby było minus 40% to wcześniej musi być plus 35%. Miałem okazje negocjować z Niemcami. Krótka piłka
  • Odpowiedz