Wpis z mikrobloga

#konfederacja #bosak #dziambor #kosiniakkamysz
A tak bardzo liczyłem na to, że prawybory wygra Dziambor. Braun głosiłby przynajmniej wolnorynkowe postulaty, ale nie wyobrażam sobie oddania głosu na socjalistę Bosaka. Już chyba Władysław Kosiniak-Kamysz wydaje się bardziej wolnościowym wyborem. Chyba właśnie na niego oddam mój głos #polityka
Pobierz
źródło: comment_xFeDZyf3czQ1cPriWTVc77iX4oBKCBFI.jpg
  • 10
@Alex_Krycek:

Nazywaj wszystkich, którzy są za pomocą socjalną dla rodzin wielodzietnych i emerytów socjalistami.

Pisz, że nigdy zagłosujesz na Bosaka, bo jest socjalistą.

Finalnie zagłosuj na socjalistę Kosiniaka-Kamysza, byłego ministra (orędownika i współtwórcę ustawy o grabieży środków z OFE do ZUS), w rządzie socjalistki Ewy Kopacz z ramienia socjalistycznej partii PO, który zagłosował za 13 emeryturą, zagłosował za 500+ w obecnej formie, zagłosował za mieszkaniem +, zagłosował za bezpłatnymi lekami dla
Pobierz
źródło: comment_Qc1TdgXvjzRa6EeufXgFgEGPpUA59rbe.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Alex_Krycek: wybory prezydenckie wygrywają zawsze ci którzy najmniej ludzi #!$%@? i są sympatyczni. Duda nieznana twarz, Komorowski dobry wujek, nawet Kwach leciał na teledyskach z papieżem i jakimś tańczącym Murzynem, że taka fiesta niby jest.
Gdybyśmy mieli system prezydencki, pewnie wyglądałoby to inaczej, ale mamy jak mamy.
@marv0oo: Fakty są takie, że Bosak na każdym kroku podkreśla że tam gdzie można wprowadzić ulgi podatkowe zamiast redystrybuować to powinno się to robić, jest za zniesieniem podatku dochodowego, obniżką podatków i wydatków państwa, odbiurokratyzowaniem, uproszczeniem go, ograniczeniem 500+ na 3 i 4 dziecko (500+ nazwał kiełbasą wyborczą nie przynoszącą żadnych korzystnych zmian demograficznych), był przeciwko grabieży środków z OFE po transferze do IKE, przeciwko podwyższeniu akcyzy, przeciwko ustawie znoszącej limit
@YgoR: @Kondzio11121555: 13 emerytura, 500+, nie chce legalizacji maryhy, nie chce prywatyzacji TVP, zakaz imigracji zarobkowej xD, zakaz handlu w niedzielę określa jako "Bardziej cywilizowany kapitalizm" co już przekreśla go jako wolnorynkowca, sorry, ale jak dla mnie Bosakowi bliżej do socjalisty niż wolnorynkowca