Wpis z mikrobloga

Czyli jareczke nie decyduje swoimi pieniążkami tylko rudy xD rudy ustawił cel, dał opis 50% i zdecydował ze jednak 400PLN tylko dla konona xD obleśny obleśny
I mi się jeszcze przypomniało jak twierdził, że nie ma nic z kanału suchego gówna, ale jednocześnie dodawał że nic mu nie zrobimy bo wszystko rozliczył w pit :D Czyli nic nie ma, ale rozliczył to "nic" w PIT :D
#kononowicz #patostreamy #menel #oblech #meneludzki
William2290 - Czyli jareczke nie decyduje swoimi pieniążkami tylko rudy xD rudy ustaw...

źródło: comment_8Cs8MF30ZNOmyXHg37IXow4GK1K1h7B5.jpg

Pobierz
  • 16
@William2290: inne spojrzenie.
1 - Sradek najpierw pozytywnie wypowiedzial sie o zarobkach menela
2 - Sradek cos tam cisnal na menela i sie od niego odcinal
3 - Sradek jakby nigdy nic pokazuje sie jako pan menela
Mam teorie ze menel zerwal sie ze smyczy sradkowi jaki czas temu, gdzies w okresie wyprowadzki majora :
1 - powiem pozytywnie o meksyku ze duzo zarabia to pojdzie na niego hejt
2 -
@William2290 o widzę że analogicznie z afera po której fuodorczuk się wkorwil te same wykopki kręcą aferę. Jeszcze mexicano nie zdarzył kasy rozdysponować już wiadomo co zrobi. Mówił wczoraj że połowę całości idzie na prąd dla konona a nie połowę celu. Jeśli da się opłacić naprzód to tak zrobi, jeśli nie pójdzie kasa na inne media z tym że do ręki Konon nic nie dostanie bo #!$%@?. Ale widzę już jak w
@alfons-metody: pewnie tak, trochę za dużo zachodu by było z udawaniem gdyby nadal współpracowali. Wczoraj rzeczywiście Meksyk zaszkodził majorowi, wcześniej dość ostro po sobie że sradkiem jechali.
Z drugiej strony sradek lubi jak się po nim jedzie (nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili) bo zazdrości kononowi popularności. Poza tym nie wygląda żeby Meksyk zaczął przeglądać wykop bo średnio rozumie nadal czym ten wykop jest, a zawsze relacje mu zdawał Sławek
@William2290: błąd gdyby był geniuszem to tych jego intryg by nie było widać. Co jak co ale srawek bije inteligencja 90% tego tagu. Pamiętaj że i on kiedyś był nadredaktorem pomimo iż ja pisałem wam o jego intrygach. Dopiero wtedy jak wyszło czarno na białym...