Wpis z mikrobloga

Mini Metro - wciągająca strategia czasu rzeczywistego na wiele godzin. 5 zł kosztuje, ale za to jest bez reklam i żadnych dodatkowych ukrytych opłat.

W końcu udało się zrobić zadanie, gdzie trzeba było przewieźć 1600 pasażerów na mapie Manhattan.
Kwadratowe stacje mogły naraz przecinać tylko dwie linie ..
Udało mi się przewieźć 2150.

Trick polegał na tym, że miałeś jedną linię która czyściła zapchane stacje - Przewieźć pasażerów, i wybudować linię gdzie indziej.

Z innych gier strategicznych polecam "Polytopia" - darmowa, bez reklam - za drobną dopłatą odblokowujemy Multiplayer z całym światem - inaczej dzielić trzeba się ekranem, co też jest świetne.
#minimetro #strategie #rts #metro #gry #android

rukh - Mini Metro - wciągająca strategia czasu rzeczywistego na wiele godzin. 5 zł ko...

źródło: comment_3QYo4PHoCojyFde2PFP8O38XqiuWoVWY.gif

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Osaka, jedna z moich ulubionych map - bo istnieją Shinkanseny, czyli pociągi pospieszne które wolniej się rozpędzają.

Tu akurat fajnie mi się ułożyły figury specjalne na równej linii (fioletowa linia). Kwadrat na tej mapie też tylko raz występuje, więc ustawiłem jako główną stację przesiadek.

Co tydzień się dostaje aż po 2 pociągi. Niestety po kilku tygodniach już wszystkie linie masz zapełnione maksymalnie, czyli po 4 pociągi.

@smierdzimilewareka: nie wiem o co
rukh - Osaka, jedna z moich ulubionych map - bo istnieją Shinkanseny, czyli pociągi p...

źródło: comment_NNhj62gvNrlLUXMhUtu2C0WMjR6opgTw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz