Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Exvander: ja się w takich sytuacjach nie szczypię i wysiadam normalnie drzwiami nawet jeśli będzie się to wiązać z uderzeniem nimi w drzwi obok (nie mówię, że specjalnie z całej siły czy coś, ot normalne wysiadanie). Przez to, że ktoś nie potrafi parkować ja nie będę się bawił w wysiadanie bagaznikiem or sth.

@Krupier: to nie jest kwestia uważania na drzwi, jak ktoś zostawi Ci dwadzieścia centymetrów, to
  • Odpowiedz
@midcoastt: Kiedyś jakaś grażyna ze starego Polo się o to do mnie #!$%@?ła pod Lidlem. Hurr tyle miejsca żeś pan miał a żeś mi pan tu stanął, jak ja mam drzwi otworzyć (a miejsca było całkiem sporo, no tak że mogłem sam wysiąść, ona po prostu nie mogła tych drzwi na maxa otworzyć xD)... zebrałem się w sobie i ją lekko #!$%@?łem - nie będę #!$%@?ł z końca parkingu tylko
  • Odpowiedz
@Mimo89: No nie wiem czy tak idealnie. Oba pojazdy stoją krzywo i oba zostawiły więcej miejsca z prawej strony. O ile to nie "angliki", to są siebie warci.
  • Odpowiedz
Zapłacisz kiedyś za lakierowanie obitych drzwi to zrozumiesz, że świat nie krąży wokół ciebie.


@m0rgi: nie, nie zapłacę. I świat nie kręci się też wokół ludzi, którzy nie umieją parkować.
  • Odpowiedz