Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Exvander: ja się w takich sytuacjach nie szczypię i wysiadam normalnie drzwiami nawet jeśli będzie się to wiązać z uderzeniem nimi w drzwi obok (nie mówię, że specjalnie z całej siły czy coś, ot normalne wysiadanie). Przez to, że ktoś nie potrafi parkować ja nie będę się bawił w wysiadanie bagaznikiem or sth.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@midcoastt: xDD mój ulubiony hit to jak kiedyś wróciłam do auta po obcasy, bo prowadzę w sportowych. Otwieram auto, patrzę coś się nie zgadza. Okazało się, że otworzyłam identyczne auto jakiegoś typa swoim kluczem xDD
  • Odpowiedz
@midcoastt: jednak ten w kii #!$%@?ł trochę, bo dla swojej wygody #!$%@?ł się i musiał gramolić w takiej szparze..
dlatego parkowanie na zakładkę jest najlepsze, a tutaj widać nikt nie ogarnął xD
  • Odpowiedz
@tuomveri: Owszem, mandatu nie dostanie, ale sam sobie sprawił problemy i sam jest sobie winny.

Co jak co i ten parking jest zwyczajnie gigantyczny. Nie uwierzę w to, że nie dało się znaleźć innego miejsca które by było wolne by stanąć w liniach. Sam jest sobie winny tak naprawdę. Był leniwy to niech wchodzi przez bagażnik.
  • Odpowiedz