Wpis z mikrobloga

Proszę o pomoc w związku odzyskiwaniem konta google. Czy istnieje jakiś pisemny formularz albo kontakt z supportem google gdzie mogę wyjaśnić swój problem i w normalny sposób odzyskać numer do konta? Nie jestem w stanie pojąć jak to jest możliwe, że znając login, hasło i mając dostęp do pomocniczego adresu e-mail nie mogę zalogować się na stare konto. Google pyta mnie o jakiś 16-cyfrowy numer karty frequent flyer której nigdy nie używałem. Jakiekolwiek próby odzyskania konta przez ten ich śmieszny system kończą się informacją, że nie udało się potwierdzić im, że ja to ja. Abstrakcja

#google #bezpieczenstwo #informatyka #gmail
  • 1
@Mahmood_Brzeczyszczykiewicz: przy odzyskiwaniu hasła miałem do wyboru: podaj jedno z poprzednich hasel używanych do logowania, kolejnie podaj mail pomocniczy lub nr telefonu przypisany do konta, następnie wybierz na telefonie liczbę wyświetlaną pod odzyskiwaniem, kolejnie kod 2FA w ustawieniach z telefonu i ostatnie dowolny maila, ma który prześlą instrukcje. Kartę mam podpiętą do konta i o nią nie miałem pytania.