Wpis z mikrobloga

Wczoraj w około 20minut ponad 650 osób ustrzeliło #xiaomi #redminote8 T 4/64 za 466zł z oficjalnej dystrybucji w PL a w komentarzach strzelają dupy, ze ludzie celowo wykupowali mimo, ze nie będa ich używać :) Są nawet tacy co wzywają do oddawania ew. odsprzedawania po tej samej cenie (normalnie prawie 800zł). Beka ( ͡° ͜ʖ ͡°) strona do dzielenia się mega cebulą a pęka dupa, że ktoś siedzi duzo na pepperze i udało mu się upolować :D


#pepper #xiaomi #bekazpodludzi #allegro
  • 10
@widmo82 Ja nie zdążyłem niestety. Ale na olx dziś wysyp tych telefonów. Gościu z mojego miasta sprzedaje za 650 i chyba od niego odkupię. Cena jak z promocji już się pewnie nie powtórzy za 650 za polska dystrybucja z gwarancją i tak nie jest najgorsza.
@widmo82: ostatnio każda okazja z telefonami, którą śledzę to jeden wielki syf w komentarzach, może 1 na 10 wnosi coś wartościowego. Na telefon się załapałem, na winnicelidla nie (byłem na finalizacji zakupu jak wyłączyli) ale do głowy mi nie przyszło, żeby mieć bóldupy że innym się udało albo życzyć "żeby nie wysłali". Niestety popularność strony przyciąga patologie.