Wpis z mikrobloga

Studium przypadku jak zachował się wykres po przesuwaniu premier Wiedźmin 3.
Same fakty. Interpretacje pozostawiam wam i waszym portfelom.
Przesunięcia były dwa. Przy każdej sytuacji news powodował znaczącą lukę.

Premiera spowodowała przecenę akcji.

Poniżej zdjęcie wykresu cenowego, który zawiera rok poprzedzający premierę i rok premiery. W komentarzach dokładniejszy wgląd w kolejne wydarzenia.

#gielda #cyberpunk2077 #cdprojektred #inwestowanie #gpw #wiedzmin3
szcz33pan - Studium przypadku jak zachował się wykres po przesuwaniu premier Wiedźmin...

źródło: comment_r9QOVmDA0gFaz5VSWdji0IFom0cMmIHx.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szcz33pan: ja #!$%@? sprawe koncertowo, bo moglem kupic po 120, a czekalem na spadek ponizej 100 i jak teraz wszyscy widza sie nie doczekalem, z checia kupilbym teraz jakby jakims cudem spadlo do 150, ale to i tak juz nie beda takie same zyski jak kupno po 100 i sprzedaz po 300. dodatkowo mysle ze dzien po premierze jest dniem wyprzedazy, wszyscy ktorzy juz chcieli zarobic nie beda dluzej czekac
  • Odpowiedz
czy w związku z tym myślisz że na początku przyszłego tygodnia akcje cdp mogą jeszcze kontynuować korektę zanim wrócą do wzrostow?


@ZnajomyTwojejZony: no w w sumie jeszcze istotne jest to, że pierwsze przesunięcie podano we wtorek wieczorem, drugie przesunięcie w poniedzialek wieczorem. Teraz dali w czwartek wieczorem i jest weekend, żeby usiąść i na spokojnie to przemyśleć.

Ja w piątek kupiłem CDR w przedziale 245-249 i nie zrealizowałem jeszcze zysków, zatem nie spodziewam się jakichś dużych przecen. Jak będzie dowiemy się w poniedziałek ( ͡°
szcz33pan - > czy w związku z tym myślisz że na początku przyszłego tygodnia akcje cd...

źródło: comment_SVcxVP3HZRLUXWz3J50Cd4VK9x10FWxB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ZnajomyTwojejZony: na pewno nie bede takim ryzykantem ze bede inwestycje opieral na pozniejszym sukcesie cyberpunka bo jak wiadomo to jest loteria, wierze ze gra bedzie dobra jak nie zajebista nawet, ale dalej bedzie to (tak mi sie wydaje) kolejny wiedzmin czy gta a nie zadna rewolucja, chociaz na taka rewolucyjna gre sie zapowiadalo na poczatku, to tak jak teraz patrze to moze byc po prostu fajna gra, a to na
  • Odpowiedz
@acan123 wielu osobom się podobnie wydawało że wyżej już nie pójdzie, że przewartościowane, że banka. A jednak kurs powoli piął się w górę. Długoterminowo wydaje mi się że cdp przekroczy barierę 300 i to grubo.

Analitycy zakładają ze CP będzie miał 3 razy większa sprzedaż niż W3. Dodatkowo w planach jest pewnie kolejna historia z uniwersum wiedźmina (nie zostało to ogłoszone oficjalnie ale plany nad kolejna gra są potwierdzone). Jeśli redzi
  • Odpowiedz
jakiego broker masz akceje XTB czy może jakiś ING albo mBank?


@supersonic82: Mam maklera w BOS, a to dlatego, bo mają IKE i IKZE w ramach rachunku maklerskiego.
Wczoraj CDR kupiłem w akcjach, a także z dzwignią certyfikatami turbo od ING oraz certyfikatami factor od Raifaisena.
ING wykorzystało okazje i mocno rozszerzyło spready na swoich certyfikatach w piątek po otwarciu
  • Odpowiedz
@szcz33pan: nie zrozumiales mnie, jak mowilem ze nie pomoglo to chodzilo mi ze te wszystkiego akcje promo nie pomogly przy spadkach :D tylko wlasnie tak robia ze caly czas idzie do gory:D, tzn wiedzialem ze beda promocje i wszystko, ale jak narazie robia wszystko w taki sposob ze nie pozwalaja na zadne spadki :D
  • Odpowiedz
@acan123: no ale do akcji z Keanu rosło jak #!$%@?. A, że zrobili dobry marketing to oczekiwania urosły do poziomu niewyobrażalnego. Mimo, że pojawił się Keanu to nie sprostało to oczekiwaniom i nastąpiła korekta.
  • Odpowiedz
@acan123: No zobacz przed E3 rośli i to zauważalnie w kilka dni. To właśnie efekt kampanii. A, że była tak bardzo nahajpowana to ludzie spodziewali się nie wiadomo czego. Jak nie wiadomo czego to łatwo jest nie sprostać oczekiwaniom. Jak dla mnie wejście Keanu było zajebiste, no ale rynek zweryfikował i wycena wróciła do poziomu sprzed E3. To była właśnie korekta - spadek ceny po wystąpieniu Keanu.
szcz33pan - @acan123: No zobacz przed E3 rośli i to zauważalnie w kilka dni. To właśn...

źródło: comment_qQDdWFJkTXHGw4g59beaajplSQXKAguq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@szcz33pan: a czaje, myslalem ze to cos o czym nie wiem i po prostu odgornie nastepuje jakas korekta co wydawalo mi sie mega dziwne, ale juz wiem o co chodzi.
no tak duzo racji jest w tym co mowisz i tak wlasnie teraz mysle ze cyberpunk juz jest tak napompowany i nahajpowany ze chyba tylko kolonia na marsie by to przebila, ludzie juz wlasnie maja w baniach rewolucje w branzy
  • Odpowiedz