Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°), jakiś czas temu zaczęła się rekrutacja na 2 stopień. Rekrutuję się na #informatyke na wydziale informatyki. Na stronie widnieje informacja o jakimś teście kwalifikacyjnym (). Jestem po innej uczelni (publicznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)) no i wiadomo jakieś różnice programowe są. Na czym polega taki test? Są jakieś zagadnienia? xD
Jak z progami, wszyscy którzy to piszą się dostają czy jakiś wielki poziom? ( _)
#politechnikapoznanska #informatyka #magisterka
  • 11
@Yuyath jeśli nie ma zagadnień to sprawdź sobie program studiów pierwszego stopnia na tej uczelni by wiedzieć co przerabiali. Ale nie sądzę aby zakres materiału na uczelniach był aż tak duży aby się rozmijał z podstawami.
@Diego29: udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie to test był dosyć trudny jeżeli nie studiowało się na PP, około 40% pytań nawet na studiach u mnie nie było. Ogólnie niby próg 30, ale wśród przyjętych wszyscy powyżej 40 pkt ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yuyath: z mojego kierunku (teleinfa na polibudzie właśnie) parę osób nie dostało się (wyniki rzędu 39, 41) i jest na liście rezerwowej (dwie osoby po 44). Prawie 400 osób pisało test, przyjmowali 210 ale sporo osób miało na 3-4 wybór i myślałem, że jednak wszyscy chętni się dostaną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Diego29: ja po teście wyszedłem z neutralną miną, ani zadowolony, ani zdenerwowany, ale widziałem ludzi #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nastawiałem się raczej na nie, ale pozytywne zaskoczenie. Teraz tylko czekać na podział specjalności i plan, ale to pewnie w niedzielę o 23:59 (ʘʘ)