Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,
chciałem kupić rower Triban 100. Po przeczytanych wielu opiniach uznałem, że będzie dobry dla początkującej osoby, która jeszcze nie wie czy chce wkładać w to większe pieniądze, ale od tygodnia jak sprawdzam na stronie to nie ma go na stanie. Wiecie czy on bywa jeszcze dostępny w sprzedaży w wersji XL? Bo w sklepie Pan kazał sprawdzać na stronie.
#decathlon #triban100 #triban #rower
  • 7
  • Odpowiedz
@szuchal: Nie o to pytałeś, ale jesteś pewny, że znasz różnice między starym, a nowym tribanem 100 i nie chcesz wydać 200zł więcej na tę wersję https://www.decathlon.pl/rower-szosowy-rc-100-id_8545769.html ?
Ona jest dostępna online w rozmiarze XL.

Co do starego T100 to na stronie deca możesz wybrać rozmiar (nawet jeśli jest wyszarzony) i poklikać po Polsce. Z tego co widzę to mają 2 sztuki na stanie we Wrocławiu: "Legnicka 58 54-204 Wrocław -
  • Odpowiedz
@szuchal: Poszukaj różnic na wykopie - jak wchodziła nowa wersja, to sporo wpisów było i były wymieniane różnice.
Pytałem o wzrost, bo chyba większość ludzi intuicyjnie próbuje wybierać za duże ramy, a jeśli by tak było w twoim przypadku, to może jednak podpasowałby Ci model kobiecy (Triban Easy D) - a ten to już na pewno jest lepszy względem starego T100 (kaseta zamiast wolnobiegu, 1x8 zamiast 1x7, klakomanetka, a nie manetka
  • Odpowiedz