Wpis z mikrobloga

@Panpieniedzminiesra: @Dioddy: @Dddkop: @maCotsu: @Potatox: @highhopes: @slabehaslo: @Sikorka2017: @zuzka-kotkowska: @wyinwidualizowany: @Dziesion: @unizony_czlonek: @shitty_support: @buczubuczu: @Wejszlo: @Misza97: @algus: @Pjotsze: @micke
@MalaGlupiaMiejscowosc01 @TomTailor100
Cześć! Wszystkim Wam dzisiaj miłego dnia!
Początek weekendu zaczynam od przepisania się do innej przychodni. Żona na zastrzykach ledwo chodzi ale jest dzielna, walczy z bólem i nawet autem jeździ.
Dzieci w przedszkolu
wynalazekone - @Panpieniedzminiesra: @Dioddy: @Dddkop: @maCotsu: @Potatox: @highhopes...
@micke: @kubollo: @Dziesion: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @wynalazek_one: @wyinwidualizowany: @Dioddy: @bolorollo: @TomTailor100 @Pjotsze @Kalmuk32 @Peter_Mountain @aplered @Sikorka2017 @buczubuczu @shitty_support

Dobry dzień wszystkim! Pięknie dziś przymroziło, w sam raz na godzinny spacer z piesełem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie wczoraj widziałam coś tak obrzydliwego, że aż Wam napiszę bo nie chcę z tym być sama. Chciałam sobie znaleźć jakiś kawałek do zagrania
Wejszlo - @micke: @kubollo: @Dziesion: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @wynalazek...

źródło: comment_LCGSeLz0Ei54YxYRnjUqRSHHJ7yqCFyS.jpg

Pobierz
@micke: @Pjotsze: @wynalazek_one: @Sikorka2017: @Wejszlo: @n1c3: @Dziesion: @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Kalmuk32 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @aplered @Peter_Mountain @bolorollo @Feduk @Formbi @Lelndianer @rajjj @Daro82: @krzysztof-bilinski: @Slamowir: i reszta ()

Dżemdoberek kochani! PIĄTECZEK PIĄTUNIO! Jak tam plany na wieczór? Zamulanie przy wykopie czy jakaś imprezka? W planach powrót do nauki po 2 dniach odpoczynku, a wieczorem zamulanie przy wykopie
algus - @micke: @Pjotsze: @wynalazekone: @Sikorka2017: @Wejszlo: @n1c3: @Dziesion: @b...