Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:00:02, Piątek, 17 stycznia 2020. Imieniny: Antoniego, Rościsława, Jana. Słońce podniesie się dziś o 07:57. Będzie oświecało nas 7 godzin i 57 minut, w zenicie znajdzie się o 11:56 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:55. Ciemna noc zapadnie o 17:21, ale gwiazd można wypatrywać od 16:36.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:00:0...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć. Mamy to na co czekaliśmy, piątek! Cieżko było wstać z łóżka, ale jak to @Dziesion napisał, musi być Siła! Nie ma lipy, trzeba zacząć dzień energicznie. Tak więc proponuję mocną kawusię, żeby jakoś wyglądać, dwa przysiady żeby stawy rozruszać i do tyrki z uśmiechem na twarzy. Czołgiem wszystkim!

wołam obecnych :)

  • Odpowiedz
@micke: @kubollo: @Dziesion: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @wynalazek_one: @wyinwidualizowany: @Dioddy: @bolorollo: @TomTailor100 @Pjotsze @Kalmuk32 @Peter_Mountain @aplered @Sikorka2017 @buczubuczu @shitty_support

Dobry dzień wszystkim! Pięknie dziś przymroziło, w sam raz na godzinny spacer z piesełem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie wczoraj widziałam coś tak obrzydliwego, że
Wejszlo - @micke: @kubollo: @Dziesion: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @wynalazek...

źródło: comment_LCGSeLz0Ei54YxYRnjUqRSHHJ7yqCFyS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz