Wpis z mikrobloga

@ulath A powiedz proszę, ja wygląda sytuacja z autobusami, dużo połączeń o dużej dostępności? Pytam ponieważ w środę wylatuje do Ho Chi Minh, skąd wyruszam z paczką znajomych do Tajlandia przez Kambodże i nie wiemy czy kupować bilety autobusowe on line czy też nie
@Oberon wszystko na miejscu kupowałem, zazwyczaj dzień wcześniej. Jest dużo nocnych busów. Ja jechałem z pp do kampot a potem na wyspy koh rong salcostam i na koniec z wysp do siem Reap.
Giant ibis spoko firma trochę droższe autobusy ale całkiem spoko się jechało w nocy i łóżko prawie europejskie wymiary ;-)
@Oberon
@seledynowa_panienka
Dokładnie, ja też wolę załatwiać wszystko na miejscu. Często szybko się zmienia i zazwyczaj nocleg brałem na 1-2 noce i ew przedłużałem jak było spoko.
W ho chi minh warto zobaczyć wojny z USA i tunele Cu chi
@seledynowa_panienka woo! Myślałem, że jest wręcz przeciwnie. W Sajgonie chcemy zobaczyć muzeum wojny wietnamskiej wraz z wycieczka do tuneli (pół dnia) oraz delte mekongu (1 dzien) A trzeci dzień to zwiedzanie miasta. Czy wycieczki kupimy na miejscu z dnia na dzień?
@Oberon kupisz dzień wcześniej bez problemu, delta mekongu to komercja straszna byłem bo chciała dziewczyna i był dla mnie dramat trochę... Stare babeczki machaja wioslami, co chwilę ktoś chce napiwek. Poczytaj opinie, moim zdaniem szkoda czasu.