Wpis z mikrobloga

składam sobie domową siłownie, która ma zajmować minimalną ilość miejsca, cały sprzęt upatrzony, problem jedynie z ławeczką.
Taka konstrukcja by się idealnie wpasowała
https://allegro.pl/oferta/lawka-laweczka-regulowana-skladana-ze-stojakami-8114750929?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aqueryandcategory&bi_c=ZWFkMmMxZmQtZGI0Ny00ZmVmLWEwZTktNmQ4MWViNGRjZWEwAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=cd185682-4ca8-4b87-8b6b-5d67c3c49cf0

ale przejrzałem neta i nie znalazłem takiej, której maksymalny udźwig byłby wyższy niż 180kg a to niestety za mało.
Są w ogóle ławeczki, które da się złożyć i mają udźwig 220kg, a najlepiej 250kg? Nie muszą koniecznie mieć stojaków.
#mikrokoksy #silownia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jonproton:

Nie kupuj tej ławki, za takie pieniądze. Dokładnie ta sama ławka jest na licytacjach Allegro bardzo często, i bardzo rzadko wychodzi poza 120zł, więc danie za nią prawie 300zł to gruba przesada - ja po-licytowałem trochę i udało mi się ją wyrwać za 95zł z wysyłką.

Wszystkie te ławki są identyczne, klepie je ten sam producent, różnią się malowaniem i
  • Odpowiedz
@jonproton:
Dobra doczytałem, że Ty chcesz 200KG. To te łączone to w ogóle sobie daruj, wąskie stojaki i chwyt na zewnątrz przy dużym ciężarze może Ci p--------ć na podłogę jak coś źle odłożysz i jedna strona przeważy.
A jak już koniecznie chcesz łączoną ze stojakami, to bardziej skłaniałbym się ku czemuś takiemu i ewentualnie odkręcał jedną śrubę po treningu, żeby rozebrać ławkę i schować między stojaki.

https://www.mocnemeble.pl/lawka-masiv-110.html
  • Odpowiedz
  • 0
@mango2018 na szczęście się wstrzymałem z kupnem. Przez udźwig miałem na myśli masę użytkownika + masę ciężaru, więc Twoja pierwsza sugestia idealnie pasuje. Właśnie tego się bałem, że założę sztangę 90-100kg i ławeczka się r---------i lub nie będę się czuł bezpiecznie przez bujanie. Myślałem o stojakach osobnych, bez łącznika, bo chciałem móc to łatwo schować, ale to też nie byłoby stabilne. Te stojaki co podesłałeś to w sumie można rozmontować na
  • Odpowiedz