Wpis z mikrobloga

@Kowixx: Nie tyle zepsuł co powiela i rozpowszechnia mit apki do ruchania. Nie że bronię tych od fake kont, ale je widać z kilometra i może 1 autysta zrobił coś czego nie da się wykryć, a reszta robi te konta jakby pierwszy raz miała styczność z technologią XD

Stawia mnie to między młotem a kowadłem. Z jednej strony właśnie te trolle z wykopu, którzy nie mają szans na dostanie polubienia nawet
@Kowixx: dokładnie jest to głównie (choć nie wyłącznie) apka do ruchania i szybki seks, z czym nie mają problemu np. amerykanki. Szybkie kilka zdan, przyjdz do mnie, we can fuck all night, prosta sprawa. W Polsce juz tak nie ma łatwo ale nadal jest jeśli nie ma sie ryja jak kartofel. Eksperyment zrobił janusz_pol rok temu, robili za granicą - https://joemonster.org/art/42984
Ale nadal znajdziesz tu osoby które nie mogą sie pogodzić
@pijekubusplay: W Stanach owszem to tak działa, wystarczy spojrzeć na reddicie na r/tinder. A w #tinder beka z polek i narzekanie. Nawet przeglądając profile polskie i amerykańskie widać różnicę w zdjęciach, gdzie Polki mają zwykłe zdjęcia, a dużo Amerykanek w stroju kąpielowym, czy kiecce która pokazuje więcej cycka i to jest u nich standard.
Też bym nie brał pod uwagę tych eksperymentów, bo każdy rozgarnięty, kto chociaż zdał maturę, potrafi rozpoznać
Nie wiem gdzie masz napisane że jest to aplikacja do szukania sexu.


@Kubeczekgoracejwody: urodziłeś się wczoraj? co mieli napisać "swędzi cię #!$%@? i chcesz szybko i anonimowo nadziać się na fajnego bolca? stworzylismy aplikacje, która to umożliwia"? Rozmawiałeś kiedyś z kobietą? ... co ja pytam :D
@Kubeczekgoracejwody: Nieee.... to nie jest apka do ruchania. Tylko dziwnym zbiegiem okoliczności gdybyś miał zrobić apkę do ułatwienia ludziom niezobowiązującego anonimowego seksu bazując jedynie na wyglądzie drugiej osoby TO DOKŁADNIE TAK BY DZIAŁAŁA. Ale nie, to nie jest apka do ruchania - tylko dziwnym trafem apka do ruchania musiałaby działać identycnzie, bo nie ma lepszej metody.