Wpis z mikrobloga

@adgfwugef: według warunków korzystania ze strony Horizongo:


a) komputery osobiste (stacjonarne lub laptopy), wyposażone w system operacyjny Windows lub MAC OS z zainstalowaną przeglądarką internetową Internet Explorer/Mozilla Firefox /Safari oraz wtyczką Silverlight;
  • Odpowiedz
@FriPuc: Jestem w identycznej sytuacji, najciekawsze jest to że na chromium w ogóle nie przechodzi do playera tylko wyświetla informację, że przeglądarka nie jest wspierana.

@pawelkoszalin2: Kiedyś wymagali silverlighta ale ktoś tam chyba poszedł po rozum do głowy i przeszli na HTML5 który jest crossplatformowy... chyba że specjalnie zrobisz tak aby nie był ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S
Na androidzie w brave o dziwo działa, co
  • Odpowiedz
@adgfwugef: jak po zmianie user agent na Windowsa nie działa to coś oni zepsuli. Ipla, Player, WP Pilot czy nawet Netflix czy HBO GO działa na Linuksie.
  • Odpowiedz
@ruum: Ok, tylko teraz pytanie co, bo dwa telefony na infolinie nic nie zmieniły, raz człowiek nie wiedział w ogóle co się dzieje a drugi raz postanowiłęm udawać głupa w nadziei że coś się dowiem to skończyło się na tym, że skoro działa na telefonie to znaczy że z komputerem jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adgfwugef: No to zostaje posłuchać co przeglądarka gada z serwerem przy próbie włączenia wideo na tej stronie.

Zresztą, to ich problem, to oni tracą widza. Napisz oficjalną reklamację na działanie usługi i zarządzaj zwrotu pieniędzy za subskrypcję. Przecież nie będziesz ponosił kosztów zmiany systemu i softu, żeby sobie ten syf pooglądać.
  • Odpowiedz
Update:

Pożarłem się z jakąś losową osoba na infolinii i dowiedziałem się że:

- Horizon nigdy nie był wspierany na linuxie (xD)
- Nie wspierają bo nie ma takiej możliwości (xD)
- Na pytanie czemu to działało i wyłączyli dowiedziałem się że nigdy nie było wspierane (xD)

Na pytanie czy mogę porozmawiać z kimś kompetentnym dostałem odpowiedź, że nie.

Recenzja: Żałośni developerzy, niekopetentna infolinia, beznadziejna usługa. ¯\_(ツ)_/¯

Jakby ktoś chciał przyparwić się
  • Odpowiedz
@NashBridges: problem jest z tym, że ustawili najwyższy trzeci poziom bezpieczeństwa wtyczki Widevine (zapobiegającej np. nagrywaniu przesyłanych filmów), który ten najwyższy poziom działa tylko na Windowsie i MacOS. Na Linuxie nie jest dostępny, ponieważ z definicji Linux ma być otwarty, a ten poziom de facto próbuje ingerować w system poprzez zapobieganie przechwytywania wideo.
Pytanie tylko dlaczego ustawili ten poziom, skoro praktycznie wszyscy inni (Netflix, HBO GO, Ipla itp,) korzystają z drugiego
  • Odpowiedz
@NashBridges @FriPuc @tomjaro Wołam bo się zmieniło, ktoś w UPC #!$%@?ął się w ten pusty łeb i naprawili.
Jeśli tą nitkę czyta ktoś z UPC, to pozwolę sobie się pochwalić, nim przejdę do lania jadem i sarkazmem: Przez całe pół roku od kiedy używaliście tego TURBO ZABEZPIECZENIA PRZED PIRACTWEM można było sobie bezkarnie nagrywac wszystko OBS'em na windowsie a ja prawie rozwiązałem umowę. Interpretację efektywności tego gówno zabezpieczenia pozostawię czytelnikom ( ͡
  • Odpowiedz