Wpis z mikrobloga

@Mesosfet: Ja myślę, że nie znamy do końca sytuacji tej rodziny i nie każdy jest nieuczciwy, trochę pochopne wyciąganie wniosków jednak nie do końca niezasadne. Informacja niech idzie w świat, może ktoś skieruje ich do odpowiednich instytucji, pomoże ojcu w pilnowaniu tych dzieci, kiedy on sam będzie musiał zając się pracą.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mesosfet: no to skoro nie mówisz o nim i, najwidoczniej, nie masz zielonego pojęcia co to za człowiek to czemu się nieprzychylnie wypowiadasz i sugerujesz, że jest nierobem? Wygląda na to, że nie masz dla niego mieszkania, a OP nie prosi o radę czy mu wynajmować czy nie

Aż tak cię dupa boli żeby na kogoś napluć i podjudzić innych przeciwko? Bo nie widzę innego powodu dodawania takich komentarzy
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek ty jesteś jakiś nie poważny. Zwracam jedynie uwagę na problem, który może pojawić się w tej sytuacji (który dotyczył mnie jako wynajmującego). Dodatkowo mój drugi komentarz odnosił się bezpośrednio do osoby której ja wynająłem mieszkanie, więc proszę nie twórz tu jakichś #!$%@? teorii. Proszę #!$%@?ć.
  • Odpowiedz