Wpis z mikrobloga

Chciałbym poznać osobę która bez problemu wykonuje wszystkie misje operacji, ten Danger Zone i zadania w nim to totalna tragedia.
#csgo
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bulionek @tr4b4nt przecież te misje to banał, wystarczy mieć kumpla (chociaż solo też idzie zrobić, ale więcej nerwów), trochę farta żeby zdobyć jakiegoś pistola na start i trochę więcej IQ niż typowy goldzik
  • Odpowiedz
@Bulionek chociaż fakt że jakieś pierwsze 5 gierek to nie wiedziałem co się dzieje, ale jak się ogarnie mechanikę danger zone to jest łatwo. My z @tr4b4nt czasem od niechcenia wygrywamy te danger zone. Może nie że jakoś #!$%@? innych, bo wiadomo że nieraz nie da się znaleźć broni na start, ktoś ma przewagę broni, albo miał farta, ale top 3-4 to prawie w każdej gierce. Tylko nie można się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bulionek:

Chciałbym poznać osobę która bez problemu wykonuje wszystkie misje operacji,

witam

te misje są za łatwe xD a przynajmniej większość jest za łatwa
  • Odpowiedz
@ChojaK: i cos ci wypadlo z tych operacji na 3 kontach? ja mam na 4 i same smieci ze skinow wypadaja zaluje kasy jaka wydalem juz wiekszy pozytek bylby jakbym kupil cos w warthunder w ktorego ostatnio pykam czy lola (no dobra i tak nie kupisz tam nic przez steam walleta ( ͡° ʖ̯ ͡°))
  • Odpowiedz