Wpis z mikrobloga

JA #!$%@? PANSTWO Z GOWNA GOCHY I DYKTY jak mozna w XXIw zakazywac komus co ma sobie tworzyc w internecie? Jedynie co to powinno to jasno byc oznaczone ze +18plus i siema nara, tak jakby raperom zakazac uzywac wulgaryzmow czy nawijac o chlaniu cpaniu ruchaniu i zabijaniu xD


Ty ulany jupiter ''złożonym'' scyzorykiem #!$%@?ł Dżejsowi w oko, do Gosi rzucał siekierą co prawda w drzwi uderzył, dusił Agniehe bo nie chciała śmierdziela ze spodni, namawiał żeby kłamać w obecności policji, oszukiwał ludzi milion razy, bił matke kulami po głowie, szarpał wielokrotnie choć na wcześniejszych streamach twierdził że ona taka schorowana i z jakiej parady chcą ją zabrać na izbę, naruszył nietykalność osobistą kilku widzów ( wiem że jedna i druga strona okazała się być #!$%@?ą do potęgi) , Dżejs na streamie szarpany wielokrotnie i możliwe że uderzany przez już kulawego grubasa (trza sięgnąć shotów i filmiku od PanEdzio ) ogólnie dymy! Ale ten kuternoga już srogo sobie #!$%@?ł i za to płaci aktualnie co mnie niezmiernie cieszy.
#danielmagical #patostreamy
  • 3
@Kasujzinternetu: ty #!$%@? serio jestes jakis uposledzony. przeciez wyrok dostal wlasnie za poprzednie sprawy, pobicie ozka i sasiada oraz niedobranianie prac spolecznych. wiec jak to "nikomu nie przeszkadzalo" skoro grubas jak przystalo na idiote skrupulatnie pracowal na obecny efekt. trollujesz czy serio nie masz ktorejs klepki? ty masz jakis wybitny problem z zaakceptowaniem naturalnego porzadku rzeczy i zerowe pojecie zarowno o tym jak dziala prawo w polsce oraz o samym tuczniku