Wpis z mikrobloga

Chyba jednym z pierwszych momentów kiedy zaczął się walić mój światopogląd korwinistyczny był moment kiedy poszedłem sobie na wykład Ozjasza, który akurat wpadł do mojej pipidówy, i on podczas tego wykładu palnął jak to złe lewactwo odebrało zgwałconym kobietom prawo do decydowania czy chcą żeby ich gwałciciel został skazany czy np. chcą za niego wyjść xDDDDDD (wrzucam jeszcze raz żeby dodać nagranie, bo je znalazłem xD 19:30)

#korwin #bekazkorwina #konfederacja #bekazpodludzi #polityka #4konserwy #neuropa #antykapitalizm #socdem
ramzes8811 - Chyba jednym z pierwszych momentów kiedy zaczął się walić mój światopogl...
  • 18
  • Odpowiedz
@ramzes8811: Serio? Co jest nie tak w tym cytacie? Dlaczego jesteś przeciwko temu, żebym sam mógł zdecydować o zgłoszeniu popełnienia przestępstwa, jeżeli stała mi się krzywda?
  • Odpowiedz
@ramzes8811: Najśmieszniejszy Polski standuper.
Oglądam fragmentami i śmiecham jak to Niemcy i ich gospodarka są pośmiewiskiem całego świata i zaraz będzie ich koniec przez upadek moralny złej Unii. Jak to gdyby on dostał pełnię władzy to przez 3 miesiące byłby burdel, a potem 10, a gdzie tam, 15 procentowy wzrost pkb! Cytując go w tym filmiku "to takie proste!".
  • Odpowiedz
@ramzes8811:

W ~1:26 chyba najlepszy fragment.

Przyjdą ci muzułmanie. Nasze córki i wnuczki będą w haremach i koniec no. Studenci politologii będą z nimi negocjować – prawda – i już! Także proszę państwa, prosimy wspierać Kongres Nowej Prawicy! Przede wszystkim tłumaczyć wszystkim na około, że to nie jest banda wariatów, która się z choinki urwała, tylko ludzie, którzy chcą wrócić do normalności – prawda. Zapisać się do partii, podpisać deklarację.
  • Odpowiedz
śmiecham jak to Niemcy i ich gospodarka są pośmiewiskiem całego świata i zaraz będzie ich koniec przez upadek moralny złej Unii


@opinel: Kilka lat temu rajcował sie wzrostem gospodarczym na Białorusi. Wychwałał jaki on wielki. I tak gadał o tym przez kilka lat i nawet jak w Białorusi pkb było już ujemne (kryzys mieli kilka lat) to on z przyzwyczajenia jeszcze na jakimś spotkaniu powiedział o pedzącaj białoruskiej gospodarce.
  • Odpowiedz
dlatego że niektóre przestępstwa powinny być ściganie z urzędu, a inne nie.

Gwałt należy do tej pierwszej grupy.


@DJtomex:
Dlatego mamy teraz od #!$%@? fałszywych oskarżeń xD. Jest zajebiście.
  • Odpowiedz