Wpis z mikrobloga

Mirki, proste pytanie bo laik here. Jak to jest z cenami perfum ze sklepów internetowych vs z sieciówek typu Sephora/Douglas w kwestii cena/jakość? Jest to 100% ten sam produkt?
Wybrałem na ceneo przykładowo wodę K By Dolce&Gabbana 100ml:

izapachy: 257 PLN
eglamour: 257 PLN
elnino parfum: 259 PLN

Super pharm: 420 PLN
Douglas: 455 PLN
Sephora: 465 PLN

Rozumiem, że sieciowki mają swoje salony, koszty itd. ale ponad 200zł różnicy?!
Przecież to nie są podróbki bo by te sklepy zniknęły przed dorobkiem tylu komentarzy i pozytywnych opinii.
Więc jak to jest?
Spotkałem się też z opinią, że perfumy z Sephory/Dg po prostu lepiej/mocniej/dłużej pachną niż to samo z tańszych internetowych sklepów.
Jest to dla mnie niezrozumiałe jak sieciowki się utrzymują skoro są aż tyle droższe a produkt jest identyczny jak w online sklepach.

#perfumy
źródło: comment_eSTekuf7WXbeaI8qQIbXhB2bD2AblqI6.jpg
  • 8
@ubog: ten sam produkt ( ͡º ͜ʖ͡º) a dwa, perfumy sa towarem luksusowym, wiekszosc ludzi kupuje raz/dwa razy na rok i zapewne sporo osob nie wie, ze mozna online kupic taniej (a jak sprawdza cenę mysla, ze to fejk) to kupuja stacjonarnie.
Rozumiem, że sieciowki mają swoje salony, koszty itd. ale ponad 200zł różnicy?!

Przecież to nie są podróbki bo by te sklepy zniknęły przed dorobkiem tylu komentarzy i pozytywnych opinii.


@ubog: no to jak sam sobie odpowiedziałeś, że to nie są podróbki to w czym problem?

Spotkałem się też z opinią, że perfumy z Sephory/Dg po prostu lepiej/mocniej/dłużej pachną niż to samo z tańszych internetowych sklepów.


@ubog: ja się spotkałem z
Spotkałem się też z opinią, że perfumy z Sephory/Dg po prostu lepiej/mocniej/dłużej pachną niż to samo z tańszych internetowych sklepów.

Jest to dla mnie niezrozumiałe jak sieciowki się utrzymują skoro są aż tyle droższe a produkt jest identyczny jak w online sklepach.


@ubog: właśnie utrzymują się z tego powodu co pisałeś, rzesza ludzi wierzy w bajki o "że perfumy z Sephory/Dg po prostu lepiej/mocniej/dłużej pachną niż to samo z tańszych internetowych