Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jestem świeża w temacie sportu, bo jestem w tym dopiero kilka miesięcy, ale takie pytanie.
Jak to jest ze stosowaniem różnego rodzaju odżywek, na przykład białkowych?
Są jakieś warunki? Jest w tej kwestii różnica między kobietami a mężczyznami? Chciałabym po prostu w ogóle poznać temat. Bo w necie różne rzeczy piszą, a #mikrokoksy pewnie mają już jakieś doświadczenie i wiedzą więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sport #dieta #odzywki
  • 35
@Amestris: Zasadniczo chyba nie ma zadnych przeciwwskazań jak jesteś zdrowa. W przypadku mojej żony, która ma problemy z nerkami to lekarz odradził jej produktów wysokobiakowych i w miare utrzymywać je na stalym poziomie(ilośc gram białka)
@Amestris: Oczywiście, przy wzmożonej aktywności fizycznej również kobiety powinny spożywać podwyższoną ilość białka, o ile nie ma żadnych zdrowotnych przeciwwskazań. Wszystkie typy "odżywek" czy to węglowodanowych czy białkowych to po prostu jedzenie w proszku. Równie dobrze możesz #!$%@?ć serek wiejski z bułką i wyjdzie na to samo. Białko w prochu jest dla ludzi, którzy albo nie mają chęci albo czasu / możliwości przygotowywać potraw w domu czy w pracy.
To dlaczego sie wypowiadasz na temat czegoś, czego nie masz pojecia?


@BillyGugu: jak to jest być na tyle głupim, żeby przeczytanie prostej wypowiedzi ze zrozumieniem sprawiało taki problem?

jemu chodzi chyba o to ze on wie po co to jest ale on nie widzi sensu brac jak pelnowartosciowe bialko masz z jedzenia


@johnmorra: dokładnie.

skoro pytasz to znaczy, że jest Ci to kompletnie niepotrzebne


@SugarrCat: +1.

Generalnie suplementacja dla