Wpis z mikrobloga

@BotGirl nie wiem jaki był zamiar i wizja ostateczna.
Nie chce krytykować jakoś bardzo Ale widzę że wilk jest niedobity jeśli chodzi o tusz. Zawsze można poprawić jak coś kolorek w danym miejscu. Ogólnie pomysłowy wzór nie widziałam jeszcze takiego, mi się on podoba ()
  • Odpowiedz
  • 1
@DziewczynaChaos: Znaczy, na zdjęciu nie widać za bardzo - całość jest dotworkiem. Sama chciałam też trochę poprawić, dorobić kropki na samym wilku i też księżyc trochę przyciemnić, ale właścicielowi podoba się już efekt taki jaki jest i nie chce dobijania :). Dołączam świeżutką fotkę z bliska, tylko już nie tańcowaliśmy żeby na rozluźnionej skórze cyknąć, więc teraz jest oczywiście rozciągnięty~

BotGirl - @DziewczynaChaos: Znaczy, na zdjęciu nie widać za bardzo - całość jest dotw...

źródło: comment_naPee0e89JvhWEYYxZXJI5eGMxjF2PKB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BotGirl bawisz się w handpoke? Super też się bawię ale przeszłam po 4 latach takiego dziabania na maszynkę i kocham kocham kocham pracę nią.
Twoja pracka superowa jak byś szukała skórki do zabawy to chętnie się podłożę ()
  • Odpowiedz
  • 1
@DziewczynaChaos: Za handpoke niestety dopiero mam zamiar się zabrać, nie wiem jak mi pójdzie takie ręczne przebijanie ludziom skóry, raczej mam i tak tendencję do bicia za płytko, bo nie lubię bólu zadawać xd. Ale tatuażyk bardzo chętnie ()

  • Odpowiedz
@BotGirl: Obserwacja Twojego tagu dana. Serio lubię się podkładać ludzikom a zwłaszcza jak się uczą. Ja teraz rozbudowuje swoje portfolio pod kątem dziarek bo chce swoje rysuneczki efów i kwiatków porobić na skórze
  • Odpowiedz