Wpis z mikrobloga

Hej Mirki z #emigracja , mam dosyć pilne i ważne pytanie. Za półtora miesiąca lecę do Wielkiej Brytanii na urlop do znajomych na 5dni pozwiedzać Londyn + zaliczyć #mecz w słynnej #premierleague

Wracając do sedna sprawy?... Jakie niezbędne dokumenty teraz są potrzebne? Podobno, że od 2020 roku potrzebny jest paszport. Znajomi z UK mówią, że sami nie wiedzą, bo tam co chwile coś się zmienia z tym brexitem i przepisami (xD)

Pomoże ktoś? ()
#wielkabrytania #brexit #kiciochpyta #turystyka #anglia
  • 8
  • Odpowiedz
@Nabuchodonzor: Najłatwiej na PL z Londynu to na West Ham, na Tottenham musisz szukać po przez strony pośrednie co jest w #!$%@? droższe bo bez membershipki nie dostaniesz biletu, z reszty klubów to nie wiem bo nie jeżdzę, tylko Tottenham.
  • Odpowiedz
@Nabuchodonzor:

Znajomi z UK mówią, że sami nie wiedzą, bo tam co chwile coś się zmienia z tym brexitem i przepisami (xD)


Fajni ci znajomi, tacy nie ogarnieci w #!$%@?. Do konca 2020 bedzie mozna wjezdzac na dowod bo UK zostaje w ramach przepisow unijnych do konca 2020 roku jako okres przejsciowy. Rodzice planuja przyjezdzac do mnie w kwietniu i obydwojgu polecilem zrobic paszporty bo to mimo wszystko bezpieczniejsze tak
  • Odpowiedz