Wpis z mikrobloga

Mircy mam pytanie odnośnie #telefony.
Mój wysłużony #!$%@? już ledwo zipie i chciałam zainwestować około 3k w nowy, a nie znam się na tym kompletnie. Najbardziej zależy mi na tym, żeby bateria była dobra (nie chcę po roku ładować telefonu 3 razy dziennie...). Sporo znajomych poleca mi #iphone (bez hejtu, nigdy nie miałam, a zbieram same dobre opinie). Ktoś ma jakieś inne pomysły? Coś naprawdę dobrego i wytrzymałego z #android?
  • 17
@gdziesomojeokulary: 11 pro kosztuje powyżej 3k a to chyba jedyny iPhone który jako tako wytrzymuje na baterii, ja sobie korzystam z 8 jak z komputera (mail, yt, czytanie pdf, przeglądanie stron) i telefonu (gry mobilne, dzwonienie, sms, wykop) praktycznie cały czas po wifi i nie da rady wytrzymać od 6 do 23.
@gdziesomojeokulary: u mnie w robocie szefu kupił nowego IP8 jakieś 3 miechy temu i mówi, że jest zajebiście zadowolony. Ma #!$%@? na wszystkie notche i inne gówna nowoczesne. Zdjęcia mówi, że dobre wg niego i jest zadowolony w 100%. A i jeszcze IP8 będzie trochę wspierany. Mi osobiście zajebiście podoba się bryła tych starych iphonów także na Twoim miejscu poczekałbym na IP se 2 który będzie najprawdopodobniej miał obudowę z 8
@gdziesomojeokulary: iphone jest dla pewnej grupy ludzi dla ktorych nie jest to zaden wydatek, maja komputery mac i inne sprzety apple, wtedy to ladnie wszystko wspolpacuje, inaczej to bez sensu. Kupowac iphone x ktory ma juz troche przestarzala rozwiazania, srednia specyfikacje i tego paskudnego notcha to tak srednio, no ale to apple wiec dzialac bedzie ok, ale wspierany juz bedzie tylko przez nie cale 2 lata, bo premiera mial w 2017,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TSoprano: według strony gsmarena w teście baterii ma 78 godzin. Dla mnie to jedyna wiarygodna strona z testami. A 78 godzin to bateria już poniżej średniej i to mocno. Średnie to mają 90-100 h, najlepszy 150. Widać nie miałeś telefonu z dobrą baterią