Wpis z mikrobloga

PiS chce przejąć lubelską kulturę

Słynny na całą Polskę były wojewoda lubelski po raz kolejny pokazuje jak bardzo PiSowi zależy na tym by mieć pieczę nad prawie wszystkim czym jeszcze nie rządzi.
Żona prezydenta Krzysztofa Żuka pełni funkcję dyrektora Muzeum Lubelskiego od 2015 i pod petycją ws. utrzymania jej na tym stanowisku podpisało się ok. 90% jego pracowników.
Pan Czarnek stwierdza, że rządy PO-PSL na Lubelszczyźnie to czasy dewastacji lokalnej kultury.
Ja natomiast mam pytanie. Czy jesteście otwarci na opozycję, czy zamykacie się jednak we własnym gronie? Przypominam, że posłowie PiS nie chciał dołączyć do Lubelskiego Zespołu Parlamentarnego i powołali własny.

#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #dobrazmiana #60groszyzawpis #lublin #polska #polityka
Cukrzyk2000 - PiS chce przejąć lubelską kulturę

Słynny na całą Polskę były wojewod...

źródło: comment_7F4MUmWBUfHjJ948zXBqDFeziv2XXQMZ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cukrzyk2000: w poprzedniej kadencji część samorządowców odeszła z PIS i założyła klub Wspólny Lublin. Wszystko przez to, że jak wszyscy samorządowcy z Lublina demonstrowali w sprawie budowy S-12 i S-17 - to PIS zabronił swoim członkom w tym uczestniczyć bo jak to tak cokolwiek robić razem z ludźmi z PO :) Dlatego PIS nie rządzi w Lublinie nawet w Radzie Miasta - na własne życzenie :)

TL;DR: PIS ma w dupie samorząd, więc ludzie nawet w pisowskiej Polsce B w Lublinie na nich nie głosują w wyborach samorządowych, bo wiadomo, że jak Jarek powie, że trzeba poświęcić Lublin dla dobra PIS to nawet się nie zastanowią.

Przypominam, że posłowie PiS nie chciał dołączyć do Lubelskiego Zespołu Parlamentarnego i powołali
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Ja tak tylko wtrącę 3 grosze.

"Żona prezydenta Krzysztofa Żuka pełni funkcję dyrektora Muzeum Lubelskiego od 2015"

Od kiedy Katarzyna Mieczkowska-Czerniak jest żoną Krzysztofa Żuka? :D Kto to pisał w ogóle.
  • Odpowiedz
@Nokimochishii: Dziennik Wschodni

Jednym z powodów jest fakt, że Katarzyna Mieczkowska prywatnie jest żoną prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka, który jest szefem lubelskiej PO. W niedawnym programie „Tydzień między nami” na antenie publicznej TVP3 Lublin mówił o tym poseł PiS Przemysław Czarnek.
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: O proszę, czyli była szybka zmiana małżeństw, bo jeszcze parę lat temu Mieczkowska była z Czerniakiem, a Żuk z Głowacką, a tu proszę. Wymianę na młodszy model sobie prezydent zrobił :D W komentarzach też widzę, że ludzie piszą, że Żuk jest z Ewą Głowacką. Nieźle to ukryli w takim razie.
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Z tego, co zauważyłem to w 2017 używała jeszcze podwójnego nazwiska. Teraz widzę, że wróciła do panieńskiego, bo nawet na stronie UMCS jest wpisane dr Katarzyna Mieczkowska oraz na stronie muzeum. Ciekawa sprawa w sumie, bo w takim wypadku poszły dwa rozwody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz