Wpis z mikrobloga

Czy da się załatwić gdzieś w #rzeszow wyrwanie ósemki na już? Przez cały weekend jadę na przeciwbólowych z recepty po wizycie w ambulatorium i muszę jak najszybciej pozbyć się tej ósemki, a kompletnie nie mam pojęcia, gdzie będą terminy na dzisiaj (poniedziałek)
Z plusów to mam już wykonane zdjęcie RTG, ktore jest aktualnie i dodatkowo w piątek będąc w nocnym pogotowiu, Pani dentystka z dyżuru powiedziała, ze ósemka już się wybija, jest dziura No i stan zapalny bo dociska do biednej siódemki ( ͡° ʖ̯ ͡°) #dentysta #pomocy #kiciochpyta
Pobierz Tamozaplotem - Czy da się załatwić gdzieś w #rzeszow wyrwanie ósemki na już? Przez ca...
źródło: comment_YPUWJx6E98YzXAaxzpfhDurb2g3RoP06.jpg
  • 41
@SkrytyZolw: ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°) głupie ludzie. O tyle dobrze, że w ambulatorium mnie uświadomiła o zapaleniu, bo tak to bym pewnie siedziała i #!$%@?ła że bolą mnie zęby i nic z tym nie robiła, a tak to musze ratować biedną siódemkę przez całkowitym zapaleniem dziąsła bo inaczej lipa będzie i dwa zęby do wyrzucenia pójdą
@Nawet_Fajny: Miałam skomplikowaną ósemkę, wchodziła dosyć mocno w siódemkę i musial uważać podczas jej wyrywania, żeby nie uszkodzić mi siódemki i dodatkowo tylko tam był termin na ten sam dzień. Reszta klinik, łącznie ze szpitalem odmówili mi przyjęcia twierdząc, że to jest zbyt skomplikowane wyrwanie, ale jak się okazało, ostatecznie godzina wystarczyła w rękach dobrego chirurga. Poszłam z polecenia jednego z mirków do Taszakowskich obok OBI i było całkiem spoko. Trochę
@Nawet_Fajny: Ogólnie z tego co się dowiedziałam, wyrwanie wyrżniętej nie skomplikowanej ósemki kosztuje właśnie 200 zł, no ja niestety mam takie, ale one mnie nawet nie bolą to ich nie wyrywam, natomiast ta to jakaś chora była XD
@Nawet_Fajny: A no i sory ze dodaje kolejny raz, musiał mi zrobić dodatkowe zdjęcie RTG, żeby coś tam pomierzyć i sprawdzić czy mocno się wbija ta ósemka, bo ja miałam zdjęcie sprzed roku i za to zdjęcie policzył sobie dodatkowe 120 zł z czego 50 zł to była też konsultacja, za podstawę bez zdjęcia miała bym tylko 500 zł