Wpis z mikrobloga

Czy da się załatwić gdzieś w #rzeszow wyrwanie ósemki na już? Przez cały weekend jadę na przeciwbólowych z recepty po wizycie w ambulatorium i muszę jak najszybciej pozbyć się tej ósemki, a kompletnie nie mam pojęcia, gdzie będą terminy na dzisiaj (poniedziałek)
Z plusów to mam już wykonane zdjęcie RTG, ktore jest aktualnie i dodatkowo w piątek będąc w nocnym pogotowiu, Pani dentystka z dyżuru powiedziała, ze ósemka już się wybija, jest dziura No i stan zapalny bo dociska do biednej siódemki ( ͡° ʖ̯ ͡°) #dentysta #pomocy #kiciochpyta
Tamozaplotem - Czy da się załatwić gdzieś w #rzeszow wyrwanie ósemki na już? Przez ca...

źródło: comment_YPUWJx6E98YzXAaxzpfhDurb2g3RoP06.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Eattrashdiefast: Lipnie, najbliższy termin 15 stycznia i na dodatek brak chirurgów stomatologów ( ͡° ʖ̯ ͡°) z doświadczenia wiem, ze zwykły lekarz stomatolog nie podejmie sie wyrywania ósemki (niestety moja ukochana Pani dentystka mnie o tym uświadomiła)
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem: Zwykli dentyści z reguły nie chcą zabierać się za wyrywanie dolnych ósemek (mogą być komplikacje). Nie wiem, czy nie musisz szukać chirurga szczękowego. Wiem, bo pół roku temu to przerabiałem.
  • Odpowiedz
@Eattrashdiefast: Ja do med dentu chodzę, ale tam niestety Jakubowicz nie chciała się podjąć usunięcia tej ósemki jeszcze za nim zaczęła bolec. Odesłała mnie do denticusa gdzie właśnie byl dentysta chirurg, ale tam dostałam jakiś chory termin (3 tyg czekania) No i kazali mi rtg przed wizyta zrobić, No to zrobiłam. Lekarz zamiast podjąć się wyrwania tej krzywej ósemki jeszcze wtedy próbował mi wcisnąć kit, ze można by było zostawić
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: Właśnie nie wiem jak to wyglada, będę jeździć po lekarzach i błagać o przyjęcie bo kolejnych dni nie wytrzymam, tym bardziej ze przeciwbólowych nie mogę brać dłużej niż 7 dni z racji ich mocnego działania. Dentystka powiedziała, ze zapalenia się już w tym momencie nie pozbędę bo ósemka się wrzyna dosłownie w siódemkę. Mogę co najwyżej łagodzić ból płukaniem z octaniseptu i biorąc leki z zawartością morfiny które mi
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem: Podjedź do Blajera http://www.nzozneomed.pl i pytaj, terminy ma odległe, ale może coś akurat będzie wolnego? On usuwa bez problemy najgorsze zęby, więc jakość 10/10, tylko w związku z tym są też kolejki długie...
Inna opcja to Dymek na Naruszewicza. Więcej nie polecę bo osobiście z tymi dwoma miałem styczność.
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem: Ja bym wolał uderzyć osobiście, jeśli nie masz zbyt dużych odległości, najlepiej z 10 minut przed otwarciem do Blajera i bierz go na litość :D Chociaż szczerze mówiąc to nie wiem w jakim stanie masz tego zęba, ile mu może zejść. Zwykłe wyrywanie to 10 sekund rwania + 10 minut "czekania", a chirurgiczne lubią zejść dłużej, tylko takie z kolei o ile dobrze pamiętam robi tylko w czwartek i
  • Odpowiedz
@yairomi: Będę się dobijać drzwiami i oknami! Po za tym mam jeszcze w planach odwiedzić z samego rana kilka innych propozycji od Mirków z piątku jak płakałam o tanie wyrwanie zęba, teraz to i miliony monet zapłacę żeby się tego gowniaka pozbyć xD
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Ale śmieszna sytuacja. Na 5 przychodni z chirurgiem stomatologiem tylko jedna była w stanie mnie przyjąć na dzisiaj na 14:15 xD to jakaś kpina, szczególnie w primadencie gdzie babeczka tłumaczyła, ze mam skomplikowane usunięcie i najszybciej za kilka tygodni da radę
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Dzięki polecenia jednego z Mirków na szczęście :) Ponoć skomplikowane, ja się nie znam. Ważne żebym się pozbyla tego zęba jeszcze dzisiaj. Zabule niestety 550 zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz