Wpis z mikrobloga

Hmm... ,
Inflacja inflacją ale maszyna zasponsorowana przez WOŚP mi dzieci badała, trzeba by oddać ten dług dobroci.

Nawiązując do wpisu @Robuz
I powołując się na klauzulę sumienia pod tagami #wosp

Oferuję na WOŚP 0.50zł za każdego plusa - bez przeliczników, bez zmian zasad, bez odwołania. Zbieramy do jutra. Czyli 00:01 z poniedziałku na wtorek 13/14.01. Przelew wyjdzie albo tuż po zbiórce, albo w środę rano.

Niech się dzieje wola MIRKO!
  • 66
Nastepny atencjusz. Daj kase na WOSP i tyle, po co sie afiszowac? Potrzebujesz, zeby cie (celowo z malej) ktos poklepal po ramieniu czy jak?


@edek_wladca_kredek: Czepiasz się, czasem darczyńca potrzebuje dodatkowej radochy z dawania. Ja mam tak, że cieszę się z naklejek, jak wkładam do puszki (nie tylko od WOŚP, ale i czasem inne znane mi instytucje je dają przy kweście) I - wiem - głupie, nawet ich nie naklejam a
@optymistycznypesymista: powiedzmy że miałem dobry rok.. wychodzę z różnych problemów, pewne rzeczy zaczęły się układać jak należy, inne pomału układam.. Zawsze chciałem mieć możliwość dać więcej niż tylko dychę do puszki - ale nie do końca były możliwości.

Dzisiaj możliwości są. Dodatkowo widząc na oddziale neonatologicznym i pediatrycznym MASĘ sprzętu oklejonego WOŚP - człowiek widzi tą kasę, widzi konkretny wynik tych corocznych zbiórek. Dlatego ten wpis jest swoistym sposobem na oddanie
maszyna zasponsorowana przez WOŚP mi dzieci badała, trzeba by oddać ten dług dobroci


@grubymirek: Interesujące, że raczej ze świecą szukać podobnego toku myślenia w przypadku absolutnie powszechnym acz (co normalne) niedostrzegalnym: wszystkie szpitale niekomercyjne i cały ich sprzęt są zbudowane z pieniędzy fundacji zwanej "budżetem państwa". I tu raczej niewielu myśli "będę płacił sumiennie podatki, należą się w zamian za to, że byłem leczony z pieniędzy budżetowych".

Ludzie są chorzy na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@grubymirek:
Pejsbuk:
Bezwartościowe klikanie lajków na wodę dla dzieci w Afryce które nic fizycznie nie daje - nicz nie możesz

Mirko:
Dając plusa wspierasz drobną kwotą wskrzeszenie Adolfa Hitlera oraz handel Uranem z Czeczenami wspierając polską gospodarkę

Mirko >>>> fejsbuk