Wpis z mikrobloga

@PanKompromitacja: eee... nie wiem co powiedzieć.. laska na pewno nie warta związku, skoro rani drugą osobę bo nie baczy na twoje uczucia. Nie mówi się tak do ludzi i tyle, a zwłaszcza takich którzy się w jakiś sposób otwierają.

Ale niestety ma rację... jak uda ci się złapać doświadczenie i być w związku to zrozumiesz. Po prostu nie widzisz szerszego obrazu.. i pewnie nie masz koleżanek bo w każdej która się
  • Odpowiedz
  • 10
@Kameishi

>Laska uśmiechnie się do przegrywa a ten już wybiera imiona dla ich dzieci.


dziwisz się? to często najmilsza rzecz, jaka spotyka przegrywa od czasu, kiedy stary zabrał go do wesołego miasteczka z tymi samochodzikami, co się zderzają w 1999
  • Odpowiedz
@PanKompromitacja: Raczej co jest nie tak z tobą.

To, że ktoś był dal Ciebie miły nie oznacza, że będziecie mieć dzieci razem.

A jeszcze to "wyznanie" przez messenger... Ogarnij się i idź do psychologa.
  • Odpowiedz
eee... nie wiem co powiedzieć.. laska na pewno nie warta związku, skoro rani drugą osobę bo nie baczy na twoje uczucia. Nie mówi się tak do ludzi i tyle, a zwłaszcza takich którzy się w jakiś sposób otwierają.


@r5678: Ale nie wiesz, co on napisał wcześniej, więc też nie wyrokuj. #niceguys potrafią dać do pieca bardzo ostro i agresywnie, a potem od razu grać na skrzywdzonych.
60scnds - > eee... nie wiem co powiedzieć.. laska na pewno nie warta związku, skoro r...

źródło: comment_BU7BDqL7Y4780B46HdaBVrgf8VjZkCnz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz