Empoli j---ć maczetami. Przegrałem 0-1 po golu z p---y po kontrataku, kulibali leci k---a w rezerwy, U-18 to odpowiednie miejsce dla dzbana co nie potrafi upilnowac 32 letniego napastnika CO SAM PRZEBIEGA CALE BOISKO XDDDDDDDDD

Co mam robić jak przeciwnik ustawia taki autobus że wszyscy od niego stoją na swojej połowie? Moi zawodnicy n----------ą mi te dośrodkowania na mertensa (xD) i nic z tego nie wynika, wbiegają w pole karne tylko po to zeby w-----c sie na marcjaniku albo strzelic piec razy pod rzad ani razu nie trafiajac w bramke.
#footballmanager #fm19
kexus512 - Empoli j---ć maczetami. Przegrałem 0-1 po golu z p---y po kontrataku, kuli...

• 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kexus512: jeżeli mi się przytrafi taki mecz i długo nie mogę wyjść na prowadzenie, to tak naprawdę próbuję różnych środków. Nakazuję piłkarzom wymienność pozycji (np. skrzydłowi i dwaj napastnicy, jeśli gram dwójką z przodu), żeby trochę wprowadzić zamieszania do obrony przeciwnika, ewentualnie też co kilka(naście) minut zmieniam styl gry - czyli jeśli np. nie skutkuje wprowadzanie piłek w pole karne przeciwnika, to czas próbować wrzutek.