Wpis z mikrobloga

  • 4906
O tym jak ten trzeci z #ichtroje (alias Jacek Lągwa) stał się moim hostingiem zdjęć na #facebook (inb4, wiem że teraz można wysyłać wiadomości do siebie, ale nasza jednostronna współpraca trwa od dwóch lat xD)

Nie chcę mi się przez kabel USB przesyłać zdjęć na komputer, więc wysyłam je Jackowi na Messenger i potem zgrywam sobie to na PC. Lecą filmy, zdjęcia, skopiowanie teksty etc. Nic drażliwego wbrew pozorom, raczej głupie obrazki.

Przez 2 lata nie odczytał żadnej wiadomości, a jako że mi niedawno wyskoczył artykuł w google, że jest bankrutem to idąc tokiem wykopowych eksperymentów społecznych, byłem ciekaw czy zareaguje na słowo powiązane z "pieniądze". Tym sposobem pierwszy raz od dwóch lat odczytał wiadomości ode mnie xD ciekawe co sobie pomyślał jak przescrollował wiadomości do góry xD

#heheszki
Misterius - O tym jak ten trzeci z #ichtroje (alias Jacek Lągwa) stał się moim hostin...

źródło: comment_pNm0V4hI9MWT9juigOhhX60OnNkSdMUA.jpg

Pobierz
  • 207
  • Odpowiedz
  • 168
@6182 a niech cukier sobie ogląda. Wysyłałem niedawno fotki rzeczy, które wystawiałem na allegro. Może go zainteresuje chiński zamiennik zasilacza do g29 i go kupi :d

I tak wszystkie fotki pewnie lecą do google, pewnie też do Chińczyków bo siedzę na Xiaomi, jeszcze jeden podsłuch mi różnicy już nie robi :p
  • Odpowiedz
  • 11
@LuxEtClamabunt na biedatelefonie każdy MB pamięci się liczy. Kilka podstawowych aplikacji i mi już krzyczy co chwilę, że brakuje miejsca. Niby mam wbudowana chmurę od Xiaomi i niby się synchronizuje, ale nie wiem w sumie jak tego użyć. U mnie telefon to głównie pisanie i dzwonienie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 313
@Misterius: #!$%@? ale ty jesteś #!$%@?, włamujewsz się ludziom na kamery, puszczasz im jakieś #!$%@? dźwięki, wszystko streamujesz, dodatkowo używasz jakiegoś gościa jako hostingu. Jak ja Cię koleś szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@69inch kiedyś kupiłem płytę ich troje, można więc powiedzieć że mu zapłaciłem za usługę hostingu ¯\(ツ)/¯ więc wszystko zgodnie z sumieniem :D on i tak nie wie co się dzieje pewnie xD


@Misterius:

Mistrzostwo, dla mnie jedna z lepszych akcji ostatnio xD

Jacek Łągwa Photo Hosting
  • Odpowiedz