Wpis z mikrobloga

  • 4906
O tym jak ten trzeci z #ichtroje (alias Jacek Lągwa) stał się moim hostingiem zdjęć na #facebook (inb4, wiem że teraz można wysyłać wiadomości do siebie, ale nasza jednostronna współpraca trwa od dwóch lat xD)

Nie chcę mi się przez kabel USB przesyłać zdjęć na komputer, więc wysyłam je Jackowi na Messenger i potem zgrywam sobie to na PC. Lecą filmy, zdjęcia, skopiowanie teksty etc. Nic drażliwego wbrew pozorom, raczej głupie obrazki.

Przez 2 lata nie odczytał żadnej wiadomości, a jako że mi niedawno wyskoczył artykuł w google, że jest bankrutem to idąc tokiem wykopowych eksperymentów społecznych, byłem ciekaw czy zareaguje na słowo powiązane z "pieniądze". Tym sposobem pierwszy raz od dwóch lat odczytał wiadomości ode mnie xD ciekawe co sobie pomyślał jak przescrollował wiadomości do góry xD

#heheszki
Misterius - O tym jak ten trzeci z #ichtroje (alias Jacek Lągwa) stał się moim hostin...

źródło: comment_pNm0V4hI9MWT9juigOhhX60OnNkSdMUA.jpg

Pobierz
  • 207
  • Odpowiedz
  • 15
@AgentGRU nie robię artystycznych zdjęć przyrody, tylko co najwyżej fotki jak kot drapie w lustro. Jakbym startował do Word press photo to wiadomo, że jednak bym wyjął kabel żeby przesłać zdjęcie :D
  • Odpowiedz
@Misterius: wiesz że na androidzie możesz automatycznie robić backup zdjęć na konto, a potem tylko wchodzisz na kompie na konto i tam masz wszystkie zdjęcia itp? nie trzeba nic sobie na pejsbuka wysyłać jak jakiś pleb
  • Odpowiedz
  • 15
@Miecz12 e tam, łatwiej mi odpalić Messenger i przesłać zdjęcia niż bawić się w ustawianie tego wszystkiego. Mam też chmurę Xiaomi, nawet się synchronizuje, ale jak chce wejść przez przeglądarkę to zaraz kody SMS, upewnianie się 50 razy czy ja to ja, a zazwyczaj tyle zachodu jest po to, żebym mógł przekopiować jakieś glupiomadre zdjęcie
  • Odpowiedz
@Misterius: Trochę mnie smuci, że dla ludzi Jacek Łągwa to "ten trzeci", jak to on jest tam najzdolniejszy. Zawsze to jego najbardziej lubiłam z całej trójki (w jakimkolwiek składzie byli).
  • Odpowiedz
  • 38
@ostrzyjnoz po prostu najmniej gwiazdorzył, nawet zbyt wielu wywiadów z nim nie ma. Łągwa był mózgiem operacji, Michał twarzą. Ma to swoje plusy, jeśli ktoś z nich był szczuty przez tabloidy, to nie Jacek. A zyskał tyle ile Michał tak naprawdę

  • Odpowiedz
ustawianie tego wszystkiego


@Misterius: w sensie że łatwiej ci za każdym razem robić to ręcznie, niż wcisnąć jeden przycisk raz, żeby to się robiło automatycznie? no rzeczywiście, twój sposób jest łatwiejszy
  • Odpowiedz
@Misterius: Ale z tego typa beciak

Rozstał się z żoną, a żeby móc spotykać się z córkami kupił byłej partnerce i jej kochankowi apartament w tym samym budynku, w którym mieszka muzyk. Oddał także sklep na nurków, który prowadził w Łodzi.
  • Odpowiedz
  • 3
@Miecz12 no ja to mam, tylko w chmurze Xiaomi, która woła że jej za mało miejsca i chce pierdyliarda potwierdzeń po zalogowaniu, że ja to ja. Miałem jeszcze onedrive to nie szło odpalać filmów a zdjęcia losowo się zacinały przy przewijaniu. Wolę więc mój sposób, najmniej roboty przy tym a efekt taki sam.
  • Odpowiedz
@Misterius: Jakim cudem on to odczytal? Za kazdym razem jak wysylasz wiadomosc, to msg przesuwa Cie na top listy konwersacji pomimo, ze wczesniejsze wiadomosci nie byly odczytane?
  • Odpowiedz
  • 1
@keyah nie wiem, z ciekawości wysłałem do niego normalną wiadomość i tą jako jedyną odczytał. Wcześniej to sie ani razu nie zdarzyło. Podejrzewam, że klika we wszystko jak leci byleby mu się pozamykalo, albo wszedł na komputerze i mu się sam czat otworzył. Tego się nigdy nie dowiemy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Misterius: ehm, konto google? wut, nie trzeba do tego mieć nic dodatkowego, a do korzystania z androida i tak potrzebujesz konto google, chociażby żeby coś ze sklepu pobrać...
  • Odpowiedz